17 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Amiral gemisi Android telefon almak hayal oldu!

Android

Amiral gemisi Android telefonların fiyatlarının akıl almaz noktalara gelmesini bu videoda değerlendirdim. Günümüz şartlarında Android işletim sistemli iyi bir amiral gemisi cep telefonun fiyatı 17-18K bandından başlar hale geldi. Bu rakam çok güçlü modellerde 25 bin TL’ye kadar çıkıyor. Üstelik bu rakamlar marka bağımsız. Xiaomi, Huawei, realme ve Vivo gibi markaların amiral gemisi ya da buna yakın cihazlarının fiyatları 13-15 bin TL’den başlıyor.

Bu fiyat artışının arkasındaki en önemli etken yeni nesil telefonların yeni döviz kurları üzerinden ülkeye giriş yapması. Hal böyle olunca telefonların fiyatları da bu yeni kurlar ekseninde şekilleniyor. Yakın zamana kadar 13-15 bin TL bandında olan üst düzey Android işletim sistemli cep telefonu fiyatları bu yeni kurlarla beraber 18-20 bin bandına çıktı.

Bu kadar yüksek bir para verip Android işletim sistemli telefon alınır mı ya da bu fiyatların sebebi gibi soruların yanıtlarını bu videoda bulacaksınız.

Elbette sizin görüşleriniz de benim için önemli. Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Bu tarz bir telefona bu kadar yüksek bir para verir misiniz ben de merak ediyorum. YouTube kanalımda yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

4000 TL’ye kadar olan Android telefon önerilerimi listeme buradaki linkten ulaşabilirsiniz:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için buradaki linke tıklamanız yeterli. Daha önce YouTube kanalımda yayınlanan realme GT 2 Pro videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir