20 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

Epic Games bu hafta Supraland’ı ücretsiz yaptı!

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Platformda bu haftanın ücretsiz oyunu ise 31.30 TL değerindeki Supraland oldu.

Oyun platformları arasındaki rekabet devam ederken Epic Games yeni ücretsiz oyununu duyurdu. Platform uzun bir süredir kullanıcılarına ücretsiz oyunlar veriyor. Hatta bazen bu yapımlar AAA kalitede bile olabiliyor. Yani oldukça pahalı oyunları kütüphanenize bedelsiz eklemenize olanak sağlıyor. Bugün de bu haftanın yapımı belli oldu.

Epic Games tarafından bu hafta ücretsiz olarak verilen oyun 31.30 TL değerindeki Supraland. Mağaza üzerinden yapılan paylaşıma göre bu kampanya 23 Haziran akşamı saat 18.00’a kadar devam edecek. O zamana kadar kütüphanesine ekleyenler ise kalıcı olarak sahip olacak.

Supraland, Portal, Zelda ve Metroid’in ortak bir karışımı. Keşfet, bulmacaları çöz, canavarlarla mücadele et, yeni yerlere ulaşmana yardımcı olacak gizli yükseltmeler ve yeni beceriler bularak eğlen. Epic’in geçmiş dönemde verdiği AAA kalite oyunlar arasında yer almıyor olsa da bir şans verilmesini hak ettiğini söyleyelim.

Oyunu merak edenler Epic Games’in sayfasından detaylarına bakabilir. Epic Games aboneliğiniz varsa oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunla ilgili detaylar burada yer alıyor.

 

Tam bir Genshin Impact uzmanı olan Ayşe Nil Çetin oyun sektörüne özel bir ilgi duymaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir