30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

Wolfenstein: The New Order ücretsiz oldu!

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order oyunu kısa süre için ücretsiz oldu. İşte oyunun hikayesi ve ücretsiz elde etme yöntemi.

Bir dönemin efsanesi olan ve birçok kişinin bilgisayara başlama sebebi olarak gösterilen Wolfenstein, oyununun The New Order sürümü Epic Games tarafından ücretsiz olarak sunuluyor. İlk olarak 2014 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülen oyun bu türün tutkunları tarafından beğeni ile karşılanmıştı. Bilgisayarın ilk çıktığı yıllarda en eğlenceli oyunlardan biri olan ve dönemin efsanesi haline gelen oyunun daha sonra farklı sürümleri de piyasaya sürülmüştü. Bu sürüm de oyunun devam niteliğinde olan bölümlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Alternatif bir 1960’lar döneminde geçen bu oyunda, bildiğimiz tarihi çarpık bir şekilde değiştiren tanıdık bir düşman tarafından yönetilen sıra dışı bir dünyayı keşfediyoruz. Wolfenstein, oyuncuları Nazi savaş makinesini yerle bir etmeye yönelik kişisel bir görev için Avrupa’ya götürüyor. Direniş savaşçılarından oluşan küçük bir grubun yardımıyla, düşmanın en korunaklı tesislerine sızıp, yüksek teknoloji kullanan Nazi alaylarıyla savaşıyor, dünyayı ve daha fazlasını fetheden süper silahların kontrolünü ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

Wolfenstein: The New Order ücretsiz nasıl alınır?

Epic Games üzerindeki satış fiyatı 57,99 TL olan oyunu ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz. Epic Games’in kampanyası kapsamında ücretsiz olan oyuna platformun sitesine üyelik bilgilerinizle girerek ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgilerini girdikten sonra oyunu kütüphanenize ekleyerek istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Oyunun 9 Haziran 2022 saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu belirtelim. Bu tarihe kadar istediğiniz zaman kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Wolfenstein: The New Order sistem gereksinimleri

Oyunun çıkış tarihi eski olduğu için çok yüksek bir donanım gücü istemiyor. Önerilen sistem gereksinimlerini aşağıda görebilirsiniz:

  • 64 Bit Windows 8
  • 50 GB depolama alanı
  • 4 GB RAM
  • GeForce 460 ya da ATI Radeon HD 6850

Oyunun tanıtım videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz:

Bu ilginç oyunla ilgili detaylı bilgi almak ve kütüphanenize eklemek isterseniz bu linki kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir