21 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

Efsane oyun ücretsiz oldu! Bu fırsatı kaçırmayın.

Epic Games’in ücretsiz oyun fırtınası devam ediyor. Bu haftanın oyunu ise bir döneme damgasını vuran 99 TL’lik bir klasik.

Oyun platformu Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Platformun geçtiğimiz günlerde başlattığı MEGA İndirim 2022 kampanyası kapsamında 4 büyük oyunu ücretsiz olarak vereceğini duyurmuştu. Bu oyunlardan ilki Borderlands olmuştu.

Serinin ikinci oyunu ise bir döneme damgasını vuran ünlü oyun BioShock oluyor. Epic Games BioShock: The Collection isimli oyunu ücretsiz olarak veriyor. 2 Haziran 2022 saat 18:00’a kadar ücretsiz olacak oyunu kütüphanenize eklemeniz yeterli. Bu işlemi yaptıktan sonra oynamasanız bile oyun kütüphanenizde kalıyor.

BioShock: The Collection ödüllü BioShock serisinin unutulmaz dünyalarını ve muazzam hikâyelerini deneyimleme imkanı sunuyor. Birden fazla oyunu içinde barındıran bu pakette BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition ile Rapture ve Columbia şehirlerine yolculuk edebiliyorsunuz. Üstelik tüm tek oyunculu eklentiler de dâhil.

Oyunda bir zamanlar toplumun en büyük zihinleri için bir sığınak olan ancak bir adamın kibri yüzünden distopik bir kâbusa dönüşen denizaltı şehri Rapture’u keşfediyorsunuz. Kullanılmamış Konseptler Müzesi’ni (Museum of Orphaned Concepts), Meydan Okuma Odaları’nı (Challenge Rooms) ve Yönetmenin Yorumları – Imagining BioShock’u bu pakete dahil.

Oyunun detaylarını buradaki sayfadan görüp varsa Epic Games hesabınızla kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir