17 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

300 TL’lik oyun ücretsiz oldu. Bu fırsatı kaçırmayın!

Epic Games yine yaptı yapacağını ve 300 TL’lik bir oyunu ücretsiz olarak kullanıma sundu. Zaman zaman bazı oyunları ücretsiz olarak kullanıma sunmasıyla bilinen Epic Store yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. MEGA İndirim 2022 kapsamında dört büyük oyunu ücretsiz olarak sunacağını açıklayan Epic Store’un ilk oyunu Borderlands 3 oldu. Çizgi roman tarzı görüntüleri ve eğlenceli oynayışı ile dikkat çeken oyun kısa süreliğine ücretsiz oluyor ve bir kere kütüphanenize eklemeniz yeterli olacak.

Ücretsiz Borderlands 3 nasıl alınır?

Oyunu almak için yapmanız gereken tek şey Epic Games üyeliğinizin olması ve oyunu kütüphanenize eklemek. Bu işlemi yaptıktan sonra oyun sizin oluyor ve istediğiniz zaman oyunu bilgisayarınıza kurarak oynayabiliyorsunuz. Bu arada oyunun 26 Mayıs 2022 saat 18:00’a kadar ücretsiz olduğunu hatırlatalım. Bu tarihe kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

Oyunun konusuna gelecek olursak tanıtım sayfasında aşağıdaki bilgileri bulduk:

Orijinal nişancı-yağmacı oyunu, sayısız silah ve kargaşa dolu macerası ile geri dönüyor! Yeni dünyaları ve düşmanları ele geçir ve evini galaksideki en acımasız kült liderlerinden kurtar.

Oyunla ilgili detaylı bilgi arıyorsanız Epic Games sayfasına göz atabilirsiniz. +18 kategorisinde olan oyunun şiddet öğeleri içerdiğinin altını çizelim.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir