30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

Amazon Prime Gaming’in Haziran ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Amazon Prime üyeleri Prime Gaming aboneliği ile 1 Haziran’dan itibaren Far Cry 4, Escape from Monkey Island, Astrologaster, Across the Grooves, Calico ve WRC 8 FIA World Rally oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek.

Ayrıca Prime Gaming ve Niantic bir araya gelerek ücretsiz oyun Pokémon GO’ya özel oyun içi içerik de sunmaya başlıyor. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, Prime üyesi olanlar iki haftada bir Pokémon GO’da Poké Topları, Maksimum Canlandırma ve daha fazlasını içeren bonus ürün paketlerine sahip olabilecek.

Amazon Prime Gaming Türkiye, Haziran ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı. Amazon Prime üyeleri, bu ay Far Cry 4, Escape from Monkey Island, Astrologaster, Across the Grooves, Calico ve WRC 8 FIA World Rally Championship oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek. Bunların yanı sıra 1 Haziran’dan itibaren Prime üyeleri; Moving Out, Lumines Remastered, Beach Buggy Racing 2: Hot Wheels Edition, BloodRayne 2: Terminal Cut ve Far Cry 4 gibi popüler oyunlara tam erişime sahip olacak.

Bunların yanı sıra Prime Gaming ve Niantic, ücretsiz oyun Pokémon GO’ya özel oyun içi içerik sunmak için bir araya geldi. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, Prime üyesi olanlar iki haftada bir Pokémon GO’da Poké Topları, Maksimum Canlandırma ve daha fazlasını içeren bonus ürün paketlerine sahip olabilecek. Prime üyeleri 30 Poké Topu, beş Maksimum Canlandırma ve bir Yıldız Parçası’ndan oluşan ilk paketi şimdi alabilir.

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 7,90 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir