19 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
Dijital Platformlar

Disney+ yerli yapımlarının oyuncuları belli oldu

Disney+ platformunun yerli yapımlarının oyuncuları belli olmaya başladı. Liste adeta şampiyonlar ligi karması gibi.

Ülkemizde 14 Haziran 2022 tarihinde faaliyetlerine başlayacak olan Disney+ içeriğindeki yüzlerce film ve diziye ek olarak aynı zamanda yerli yapımlarla da adını duyuracak gibi görünüyor. Platformda bugüne kadar yayınlanacak yerli yapımlarla ilgili detaylar zaten belli olmuştu. Kaçış’ın yanı sıra, Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Dünyayla Benim Aramda, Timuçin Esen’in başrolde olduğu Gri ve Pınar Deniz’in başrolde olduğu Avcı kod adlı diziler ile Recep İvedik 7 ve Kral Şakir Geri Dönüşüm filmleri platform açıldıktan kısa süre sonra yayına girecek. Henüz ön çalışmaları ve sözleşme süreçleri devam eden farklı yerli yapımlar da izleyicilerin karşısında olacak.

Yeni projeler Disney+’a geliyor

Öte yandan platformun YouTube kanalında paylaştığı yeni tanıtım videosu yerli yapımların sayısının daha fazla olacağını gösterdi. Bugüne kadar açıklanan isimlere ek olarak Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Buğra Gülsoy, Burak Deniz, Can Yaman, Cansu Dere, Demet Özdemir, Eda Ece, Engin Akyürek, Halit Ergenç, Hande Erçel, Pınar Deniz ve Timuçin Esen gibi isimler de platformda yer alacak. Bu isimlerin bazılarının yer alacağı yapımlar belli olsa da bazıları için henüz bir bilgi bulunmuyor. Bu isimlerin bazılarının film bazılarının ise dizilerde rol alacağı iddia ediliyor.

Şimdilik bu konuda net bir açıklama bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde bu kadrodaki isimlerin hangi yapımlarla karşımızda olacağı netleşecektir. O gün gelene kadar sizleri Disney+ platformunun YouTube sayfasında paylaşılan video ile baş başa bırakıyoruz:

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir