24 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Dijital Platformlar

Recep İvedik 7 Disney+ plaftormuna özel olacak

Recep İvedik 7

Recep İvedik 7 filmi ilk kez ve özel olarak Disney+ platformunda yayınlanacak.

Türkiye’de faaliyetlerine 14 Haziran tarihi itibariyle başlayacak olan Disney+ platformu ile ilgili detaylar netleşmeye devam ediyor. Sektöre hızlı bir giriş yapmak isteyen platform dün düzenlenen bir basın toplantısı ile yeniliklerini duyurdu.

Bizim de uruninceleme.net olarak yerinde takip ettiğimiz bu etkinlikte bazı önemli bilgiler de paylaşıldı. Buna göre Recep İvedik 7 filmi Disney+ platformuna özel olacak. İlk kez platformda yayınlanacak olan filmin serinin tutkunları tarafından ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Recep İvedik 7’nin ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. İlk olarak 2008 yılında sinemalara gelen Recep İvedik serisi bugüne kadar en çok izlenen filmler arasında yer alıyor. Kaba saba ama romantik bir adamın maceralarını konu alan filmin en sonuncusu 2019 yılında Recep İvedik 6 ismiyle yayınlanmıştı.

Disney+ içerikleri

Netflix rakibi bir platform olan Disney+, başta Marvel ve Star Wars dizi ve filmleri olmak üzere zengin bir içerik listesiyle Türkiye pazarına giriyor.

Ayrıca platformda yerli içerikler de yer alacak. Bunlar arasında Kaçış’ın yanı sıra, Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Dünyayla Benim Aramda, Timuçin Esen’in başrolde olduğu Gri ve Pınar Deniz’in başrolde olduğu Avcı kod adlı diziler bulunacak.

Disney+ fiyatları

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirlediğini açıklamıştı. Lansmana özel avantajlı bir üyelik paketi sunan Disney+, 8 ay fiyatına 12 ay boyunca izleme keyfi sunan 279,90 TL’lik bir tanışma paketi duyurdu. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir