17 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Disney+ Türkiye içeriklerine göz attık. Bakalım neler var!

Disney+ platformun Türkiye’de 14 Haziran 2022 tarihinden itibaren faaliyetlerine başladı. Bu videoda platformda ne gibi içeriklerin bulunduğuna bakıyoruz.

Disney+ platformunda Marvel ve Star Wars sinematik evreninin dizileri, filmleri ve benzer içerikleri var. Ayrıca Disney ve Pixar filmleri de yine platformda yer alıyor. Ek olarak National Geographic belgeselleri de platformun önde gelen içerikleri arasında bulunuyor.

Platform, 170’i orijinal 1000’den fazla film ve 16.000’in üzerinde bölümden oluşan 400’den fazla dizi, belgesel ve özel içerik arşivi ve güçlü yerli orijinal yapımlarıyla Türkiye’deki izleyicisiyle buluştu. Ben de platformda ne gibi içerikler bulunduğunu bu videoda sizlere aktardım. Öncelikle yukarıda da belirttiğim gibi markanın kanatları altında bulunan Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin büyük bir kısmı Türkiye’de de izlenebiliyor.

Disney+ Türkiye fiyatı

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirlenmiş durumda.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir