13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

AOC GAMING C27G2Z3/BK: 280 Hz ile zafere giden yolu açın

Dünyanın önde gelen oyun monitörü1 ve IT aksesuvar markalarından AGON by AOC, sürükleyici görselleri yıldırım hızında performansla birleştiren kavisli, 27 inçlik (68.6 cm) AOC GAMING C27G2Z3/BK Full HD monitörü sunmaktan büyük heyecan duyar. Hem rekabetçi hem de hobi amaçlı oyuncular için tasarlanmış C27G2Z3/BK, sürükleyici 280 Hz yenileme hızına1 ms ’e çıkan GtG ve 0.5 ms MPRT tepki sürelerine ve 1500R kavisli, yüksek kontrastlı bir Hızlı VA paneline, üstelik bunların hepsine bütçeye uygun bir fiyatta sahip. 

Diğerlerinin ilerisinde

AOC GAMING C27G2Z3/BK’nin 1500R kavisi kullanıcıları sarıp sarmalayarak aksiyonun daha da derinlerine çeken sürükleyici bir deneyim sunarak oyun dünyasına taşıyor. Kavisli, 27 inçlik ekran uzun süren gaming seanslarında gözleri daha az zorlayıp daha az yorarak daha doğal ve rahat bir görüntüleme deneyimi sunuyor. İster yüksek hızlı bir yarış simülasyonunda hız yapıyor olun, ister geniş açık dünyaları keşfe çıkın, C27G2Z3/BK’nin kavisi kullanıcı açısından orada bulunma ve oyuna dahil olma hissini güçlendiyor.

Rekabet avantajı için yıldırım hızında bir performans

Güçlü mü güçlü bir 280 Hz yenileme hızı ile, AOC GAMING C27G2Z3/BK şimdiki 240 Hz espor standardını geçiyor ve sunduğu ultra akıcı ve yanıt verebilir oynanabilirlik ile oyunculara hız dolu, rekabetçi yarışlarda avantaj sağlıyor. Monitör, en yüksek overdrive ayarını kullanarak 1 ms’e kadar GtG tepki süresi elde edebilir, bu da hayalet görüntünün ve hareket bulanıklığının neredeyse ortadan kalkması ve bir yandan da keskin ve net görseller sunulması anlamında geliyor. Daha da akıcı bir deneyim için ise, C27G2Z3/BK modelinde hareket netliğini daha da güçlendiren, yanıp sönen bir arka aydınlatma kullanarak 0.5 ms MPRT (Moving Picture Response Time – Hareketli Görüntü Tepki Süresi) beraberinde getiren bir MBR (Motion Blur Reduction – Hareket Bulanıklığını Azaltma) ayarı bulunuyor.

HDR10 ile yüksek kontrastlı görseller

AOC GAMING C27G2Z3/BK modelinin Hızlı VA paneli, gerçekten sürükleyici bir görsel deneyim için sağladığı derin siyahlar ve canlı renkler ile 4000:1 yüksek kontrast oranı ile sıradışı bir görüntü kalitesi sunuyor. HDR10 uygunluğu sayesinde, monitör daha geniş bir yelpazede parlaklık ve renk düzeyleri görüntüleyerek hem karanlık hem de parlak sahnelerdeki en ince ayrıntıları açığa çıkartabilir. Full HD çözünürlük (1920×1080) görsel netlik ve performans arasında ince bir denge tutturarak orta sınıf Grafik İşleme Birimlerinin (GPU) bile monitörün etkileyici 280 Hz yenileme hızını elde etmelerini ve pek çok rekabetçi oyunda yüksek kare hızlı oynanabilirliğin keyfini çıkarabilmelerini sağlıyor. 

Yırtılmasız gaming için Adaptive-Sync

Ekran yırtılmasını ve tutukluğu ortadan kaldırmak için AOC GAMING C27G2Z3/BK, Adaptive-Sync teknolojisini destekler. Bu teknoloji, pürüzsüz ve akıcı bir oyun deneyimi için monitörün yenileme hızını GPU çıkışı ile eş zamanlar. Bu teknoloji, hem NVIDIA hem de AMD GPU’lar ile uyumludur ve oyuncuların büyük çoğunluğunun akıcı oynanabilirliğin keyfini çıkarmasını sağlar.

Rahatlık ve kolaylık için ergonomik tasarım

C27G2Z3/BK, 130 mm yükseklik ayarına, eğme ve sağa sola dönme işlevselliğine sahip sağlam ve ayarlanabilir bir ayağa sahip, böylece kullanıcıların kurulumları için en kusursuz görüntüleme açısını bulmalarını sağlıyor. Monitörün ince çerçeveleri ve şık tasarımı onu her gaming alanına uyan, cazip bir katkı haline getiriyor. VESA montajı uygunluğu da duvara monte etme ya da çoklu monitör kurulumları için ek bir esneklik sağlıyor.

Fiyatlandırma ve piyasaya çıkış

AOC GAMING C27G2Z3/BKTemmuz 2024 sonlarından itibaren, 3 yıllık garanti ile, KDV dahil 289 USD’lik cazip üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından satışa sunulacak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir