30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

XPG VALOR AIR Mid-Tower kasasını duyurdu

XPG VALOR AIR Mid-Tower

XPG oyuncular için özel olarak geliştirdiği VALOR AIR Mid-Tower kasasını duyurdu. İşte yeni kasanın özellikleri ve sunduğu fonksiyonlar.

Oyuncular, e-sporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG bugün, VALOR AIR mid-tower kasasını duyurdu. VALOR AIR, optimize edilmiş hava akışını, geniş bir alan ve yüksek performansla birleştirecek bir ürün olma iddiasıyla öne çıkıyor. Dayanıklı temperli cam paneli sayesinde, içerisindeki bileşenlerin zarafetini sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda onları olası tehlikelere karşı koruyor. VALOR AIR, boyut olarak kompakt olmasına rağmen, donanım ve bileşenleri yerleştirmek için geniş bir iç alan sağlıyor. Optimize edilmiş hava akışı dinamiği, geniş alanı ve tasarımı arasındaki mükemmel biçim ve işlev dengesini kurması sayesinde bu mid-tower kasa, tüm oyuncu tiplerine ve bilgisayar meraklılarına hitap edecek.

XPG VALOR AIR mid-tower kasası, ön tarafında üç, arkasında bir adet bulunan 120mm fan sayesinde dışarıdaki soğuk havayı etkili bir şekilde çeken şık ve temiz bir görünüme sahip. Alan tasarrufu sağlayan boyutları olmasına rağmen, 335 mm’ye kadar uzunlukta ekran kartlarını destekleyebilir.

80 Plus Gold Sertifikalı XPG CORE REACTOR ve 80 Plus Platinyum Sertifikalı XPG CYBERCORE dahil olmak üzere, 160mm ila 180mm arasında uzunluğa sahip güç kaynaklarına rahatlıkla yer verebilir. Böylelikle VALOR AIR mid-tower kasa, sade ve zarif görünüşünün yanında mükemmel hava akışı, kullanışlılığı ve yüksek performansı ile kullanıcıların yeni gözdesi olmayı hedefliyor.

VALOR AIR, XPG patentli manyetik bir ön panele ve vidaları söküp takılabilecek dayanıklı bir temperli yan panele sahip olmasıyla öne çıkıyor. Kasanın toz filtreleri, temizliği kolay ve sezgisel hale getiren çıkarılabilir manyetik bir mekanizma ile donatılmış olmasının yanında iki adet USB 3.2 Gen1 bağlantı yuvası ve bir kombo kulaklık/mikrofon jakı içeriyor.

Esnek PSU kablo düzenlemesi imkanı sağlayan örtünün altına yerleştirilmiş, depolama seçenekleri konusunda son derece esnek olan kasaya iki adet 2,5” HDD veya SSD takılabiliyor. Böylelikle kullanıcılara sürücüleri kolaylıkla yükleyip kaldırabilme imkanı sunuyor.

Henüz Türkiye’ye geliş tarihi ve fiyatı belli olmayan oyuncu kasanının bu detayları önümüzdeki günlerde netleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir