21 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme Otomobil

Renault Austral alınır mı? İşte bu sorunun yanıtı!

Renault Austral

Renault Austral alınır mı sorusunun yanıtını bu videoda veriyorum. Daha önce ön inceleme videosunu paylaştığım bu otomobil markanın C sınıfındaki yeni temsilcisi. Mild Hibrit ve Tam Hibrid olmak üzere 2 farklı sürümü bulunan otomobil kendi kategorisinin standart özelliklerine sahip.

Geniş bir skalada teknolojilere sahip olan otomobilde otomatik açılan bagaj kapağı, cam tavan, adaptif hız sabitleyici gibi özellikler bulunuyor. Aracı Türkiye lansmanında incelemiş ve sizlere bir video hazırlamıştım.

Öte yandan hem ilk video hem de ikinci video 1.3 litre 160 beygir gücünde Mild Hibrid sürüm deneyimlerini içeriyor. Bu aracın daha sonra Türkiye pazarına giren 1.2 litre 200 beygir tam hibrid sürümü de bulunuyor. Mild Hibrid sürümde fiyatlar 1.5 milyon TL’den başlıyor. Tam hibrid sürümde ise bu rakam 2 milyon TL’ye dayanıyor.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

Yeni Renault Austral’de sunulan 20 adet sürüş destek sistemi, Sürüş, Park Etme ve Güvenlik olmak üzere üç kategoriye ayrılıyor.

Yaya ve bisiklet algılama fonksiyonlu Aktif Acil Fren Destek Sistemi
Gelişmiş Şerit Takip Sistemi
Güvenli Mesafe Uyarı Sistemi
Kör Nokta Uyarı sistemi
Güvenli Çıkış Asistanı
Geri görüş kamerası ve ön, arka, yan park sensörleri
Adaptif LED Pure vision ön farlar gibi işlevler ile sürüş güvenliğini ve konforunu geliştiriyor.

administrator
20 yılı aşkın zamandır içerik üreten teknolojik kişilik. Aynı zamanda uruninceleme.net sitesinin kurucusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir