24 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Renault Austral: Bugüne kadar üretilen en iyi Renault!

Renault Austral otomobili Gökçeada’da test etme imkanı buldum. Otomobil, bugüne kadarki en iyi Renault olma iddiasıyla 1 Haziran’da Türkiye’de satışa sunuluyor. Renault’nun SUV kategorisindeki temsilcisi ve değişen kalite anlayışının en somut göstergesi Yeni Renault Austral, daha dinamik ve sportif Techno Esprit Alpine versiyonuyla ilk kez sunuluyor.

160 bg mild hybrid motor seçeneği ile Türkiye’de kullanıcılarla buluşacak olan Yeni Austral, 20 farklı gelişmiş sürüş destek sistemi, 12,3” dijital gösterge paneli ve 9” bilgi-eğlence sisteminden oluşan 564 cm2 openR ekranları, multi-sense teknolojisi, 16 cm ileri geri hareket edebilen arka koltuklarıyla sürüş konforunu üst seviyeye taşıyor.

Sıra dışı bir lansman kurgusuyla Çanakkale Gökçeada’dan Türkiye yollarına çıkan Yeni Renault Austral, lansmana özel 1 milyon 190 bin TL fiyatıyla 1 Haziran’dan itibaren Renault yetkili satıcılarında kullanıcılarla buluşacak.

Yeni Renault Austral’de sunulan 20 adet sürüş destek sistemi, Sürüş, Park Etme ve Güvenlik olmak üzere üç kategoriye ayrılıyor.

Yaya ve bisiklet algılama fonksiyonlu Aktif Acil Fren Destek Sistemi
Gelişmiş Şerit Takip Sistemi
Güvenli Mesafe Uyarı Sistemi
Kör Nokta Uyarı sistemi
Güvenli Çıkış Asistanı
Geri görüş kamerası ve ön, arka, yan park sensörleri
Adaptif LED Pure vision ön farlar gibi işlevler ile sürüş güvenliğini ve konforunu geliştiriyor.

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir