24 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Bilgisayar

Omen Gaming Laptop: Masaüstü bilgisayarın gücü her yerde

Eğlenceyi Her An Canlı Tutun! Bulunduğunuz her yerde en talepkar oyunlara karşı güçlü bir performans elde edin. OMEN Gaming Laptop 16-xf0001nt, AMD Ryzen™ 7 7840HS işlemcisi, yüksek performanslı grafik kartı ve 32 GB DDR5 belleği ile her oyunu kolaylıkla yönetir.

OMEN’in Tempest Soğutma Teknolojisi İle Serin Kalın

Dizüstü bilgisayarınız performansını artırdıkça sesi de artar, ancak bu durum OMEN’in Tempest Soğutma teknolojisi ile geçmişte kaldı. Sessiz ve etkili soğutma sistemi, uzun oyun maratonları sırasında bile bilgisayarınızın performansını en üst düzeyde tutar.

Sürükleyici 16,1″ Ekran Deneyimi

OMEN Gaming Laptop’in etkileyici 16,1″ ekranı, çerçevesiz tasarımı, yüksek çözünürlüğü ve yansıma önleyici özellikleriyle size sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Eğlenceyi her an her yerde yaşayın.

Teknik özellikler:

Bilgisayarın bir seferde daha da fazlasını yapabilmesi için üstün performans gösterir
Yalnızca performans puanından daha fazlasını sunar. 13. Nesil Intel® Core™ İşlemciler gerçek dünya bilgi işlem performansını artırır ve çok daha verimli çoklu görev performansı sunar.

Son Derece Hızlı

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi GPU’lar son derece hızlıdır. Performans ve yapay zeka destekli grafiklerde büyük hız artışı sağlayan NVIDIA Ada Lovelace mimarisinden güç alır. Işın izleme ve ultra yüksek FPS özellikleriyle oyunlarda gerçekçi sanal dünya deneyimleri sunar.
144Hz FHD yansıma önleyici ekran

Akıcı ve canlı oyun deneyimi için 144 Hz yenileme hızını ve 1080p Full High Definition çözünürlüğü bir araya getiren ekran sinir bozan gecikmeleri ve görüntü gölgelerini azaltır. Yansıma önleyici panelle güneşin ve en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarın. Yansıma önleyici düşük parlaklığa sahip yüzey dışarıdayken daha az yansıma olmasını sağlar.

Titreşimsiz

Arka aydınlatmayı açıp kapamak yerine doğru akımı ayarlayarak parlaklığı kontrol eden DC Karartma teknolojisi ile ekran titremesi ortadan kaldırılarak daha konforlu görüntüleme sağlanır.

HP Hızlı Şarj

Dizüstü bilgisayarın pili azaldığında, kimse yeniden şarj etmek için saatlerce beklemek istemez. cihazınızı fişe taktıktan sonra yaklaşık 30 dakika içinde 0’dan %50 şarj düzeyine ulaşırsınız.

HP Wide Vision HD Kamera

88 derecelik geniş görüntüleme açısı sayesinde tüm ailenizle ya da arkadaş grubunuzla kristal netliğinde görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.

USB Type-C® 5 Gbps veri aktarım hızı

5 Gbps veri aktarım hızındaki USB Type-C® bağlantı noktasıyla harici depolama cihazınızdan yüksek performans alın. Çift yönlü olduğu için ters veya düz takıp takmadığınızı kontrol etmeniz gerekmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir