13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Philips 49B2U6903CH tanıtıldı!

Bu yeni Philips monitör, verimliliği ve konektiviteyi bünyesinde toplamasıyla profesyonel iş ortamında ideal bir değer haline geliyor.
Philips 49B2U6903CH modern dijital çalışma ortamında işbirliğine yardımcı bir dizi yeni özellik sunuyor: Geniş bir 48.8″/124 cm ekran, 5120 x 1440 DQHD çözünürlük, güçlü bir web kamerası ve daha fazlası.

Profesyonel çalışma ortamı için bağlantıda

Philips 49B2U6903CH modelinin öne çıkan özellikleri işle ilgili işlevsellikleri, öte yandan konektivite özellikleri ise onun ışıldamasını sağlayan şeyler: Philips 49B2U6903CH modelinin Thunderbolt 4 portu, yüksek çözünürlüklü videoları destekler ve daisy chain için multi-stream transport sunarak optimal konektivite için yüksek oranda çok yönlü bir özellik olmasını sağlar. Autoframing’e sahip ayarlanabilir web kamera, gürültü giderici mikrofon, Busylight gibi özellikler dünyanın dört bir yanından işbirliği yapmayı daha kolay bir görev haline getiriyor. Yukarıda belirtilen bu özelliklerin üçü de aktif hale getirildiğinde Philips 49B2U6903CH, kareye tüm katılımcıları sığdıracak şekilde web kamerasının görüntüsünü ayarlayabilir ve uzun toplantılar sırasında üst düzey esneklik ve konfor için 30 derecelik bir açıyla öne ve arkaya eğilebilir. Üstelik bu pratik özelliklere ek olarak, Philips 49B2U6903CH’nin Busylight özelliği de, işlevi çalışma durumunu paylaşmak olduğu için, aynı ofiste çalışan profesyoneller için ideal. Aslında web kamerasının üstünde yer alan Busylight, Microsoft Teams durumları ile eş zamanlanabilir ve durum ‘meşgul’ ya da ‘rahatsız etmeyin’ olarak ayarlandığında kendiliğinden kırmızıya döner.

Smart KVM ile verimliliği artırın

Philips 49B2U6903CH monitörünün Smart KVM özelliği, kaynaklar arasında geçiş yapmak ve çoklu görevleri dengelemek için ideal. Kullanıcılar, ‘Ctrl’ tuşuna üç kez basarak, kolayca farklı bir kaynağa geçiş yapabilirler. Ayrıca bu monitörün üretkenliğini artıran bir başka özellik de, geniş 49 inç ekranın ikili monitör kurulumun yerine geçmesi ve böylelikle pürüzsüz, tek ekranlı bir iş akışı sağlaması: Bu da, sanki iki adet 27 inçlik 16:9 Quad HD monitörün yan yana olması gibi bir şey. Ayrıca Philips 49B2U6903CH monitörün çerçevesine yerleştirilmiş bir kulaklık askısı ile de donatıldı: Bu da, kullanılmadığında herhangi bir kulaklığı saklamanın en rahat yolu.

Philips 49B2U6903CH’nin ek özellikleri

Philips 49B2U6903CH’nin özelliklerine daha derinlemesine bakıldığında, özellik listesindeki bazı ek maddeler, modelin diğerlerinden gerçekten ayrılmasını sağlıyor. Bu özellikler arasında sürükleyici, kavisli çerçevesi, DisplayHDR 400 sertifikası, ayrıca Flicker-Free’ye sahip LowBlue Modu ve modern profesyonel iş günü için tasarlanmış, her yönden kusursuz bir monitör için yüksekliği ayarlanabilir bir ayak da bulunuyor. Philips 49B2U6903CH monitör Eylül 2024 ayından itibaren, KDV dahil 1699 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyattan piyasada bulunabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir