24 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Philips Evnia 27M2N3200A ve 24M2N3200A tanıtıldı

Gaming tutkunları için tasarlanan 27 inçlik Philips Evnia 27M2N3200A ve 24 inçlik Philips Evnia 24M2N3200A Hızlı IPS panelleri, Full HD çözünürlük, 180 Hz yenileme hızı, HDR10 ve Smart Crosshair (Akıllı Artı Gösterge) gibi zengin bir dizi özellik ile dopdolu. Böylece bunların hepsi bir araya geldiğinde oyuncuların her seferinde sürükleyici ve tatmin eden bir oyun deneyimine sahip olmaları sağlanıyor.

Yıldırım hızında, gecikmesiz aksiyon

Philips Evnia 27M2N3200A ve 24M2N3200A günümüzün en yoğun ve rekabetçi oyunları için uygun bir yol arkadaşından daha fazlası. Modellerin Full HD çözünürlüklü ekranları, ekran görüntüsünü saniyede 180 defaya kadar tekrar üretir, bu da kullanıcıların muhteşem bir doğruluk ile hedef alıp vurmalarını sağlayan ultra akıcı görüntüleri beraberinde getirir. 180 Hz yenileme hızına ek olarak, bu modellerde standart bir monitörden daha hızlı tepki süreleri veren Hızlı IPS paneli bulunur ve bu panel, maksimum overdrive (hız aşırtma) ayarında 1 ms GtG’ye kadar tepki süresine ulaşabilir.

0.5 ms MPRT ve yüksek yenileme hızlarının bir araya gelmesi sayesinde, yırtılma ve hareket bulanıklığı neredeyse tamamen ortadan kaldırılıyor. Böylece en çarpıcı ve hız dolu anlarda bile kusursuz bir keskinlik ve netlik sağlanıyor. Ayrıca Düşük Girdi Gecikmesi de yanıt verebilirliği daha da güçlendirerek komuta girdisi ile ekrandaki harekete geçmenin arasındaki gecikmeyi en aza indiriyor.

Daha da iyi gaming için özel karakteristikler

Philips Evnia 27M2N3200A ve 24M2N3200A oyunculara, spesifik olarak oynanabilirliği iyileştirmek için bir dizi özellik sunuyor. Smart Crosshair (Akıllı Gösterge) kullanıcıların hedef almadaki doğruluğunu geliştirirken, hızlı erişimli OSD de otomatik iyileştirme etkileri olan bazı seçeneklere erişim sunuyor: First Person Shooter (Birinci Şahıs Nişancı) modu, karanlık sahneleri iyileştiriyor, böylece saklı nesneler daha kolay görülebiliyor, öte yandan Yarış modu ise artırılmış renk doygunluğu ve ekstra hızlı tepki süreleri sunuyor. Gerçek Zamanlı Strateji modu, hedeflenen büyüklük ve görüntü ayarlamaları için mini-harita gibi belirli alanları vurgulayabilen SmartFrame teknolojisine sahip. İşte bu gibi özellikler ile oyuncular her zaman avantajı ellerinde tutuyorlar.

Çevre bilincine sahip özellikler

Philips Monitörlerinin çevre bilinci konusuna adanmışlığına uygun olarak, yeni Evnia 27M2N3200A ve 24M2N3200A modelleri yapısına çevre dostu bileşenler dahil ediyor. Bunlar arasında %85 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikten oluşan bir ana gövde ve monitörün ayağında ve üst kapağında %35 oranında geri dönüştürülmüş plastik yer alıyor.

Göz dostu teknoloji

Oyun oynamanın eğlenceli olabilmesi için, fiziksel rahatlık olmazsa olmaz. İşte bu akılda tutularak, Philips Evnia 27M2N3200A ve 24M2N3200A, gözlerle dost LowBlue (Düşük Mavi Işık) Modu ve gözlerin zorlanmasını ve yorulmasını azaltmak için geliştirilen Flicker-Free (Titreşimsiz) teknolojisi gibi esenlik sağlayan teknolojiler ile donatıldı. Uzun süren oyun seanslarında daha fazla rahatlık için ise, her iki modelde de yüksekliği ayarlanabilen bir ayak bulunuyor. Böylece, kullanıcılar optimal oturma pozisyonunu elde ederek uzayan gaming seanslarında daha ideal bir postür yakalayıp daha rahat edebilirler. Üstelik üst kapak kulaklık askısı olarak kullanılabildiğinden oyuncuların masalarında düzeni ve derli toplu olmayı sağlar.

Philips Evnia 27M2N3200A ve 24M2N3200A için fiyatlar ve piyasaya çıkış

Erişilebilir bir pakette hızlı, akıcı ve sürükleyici aksiyon arayan oyuncular için, Philips Evnia 27M2N3200A ve 24M2N3200A ideal tercihler.

Philips Evnia 27M2N3200A monitörü halihazırda KDV dahil 219 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilir.

Philips Evnia 24M2N3200A monitör de Haziran ayının ortalarından itibaren KDV dahil 199 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir