13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

ASUS, TUF Gaming TR120 ARGB kasa fanlarını satışa sundu

Ekstra kalın 28 mm fan çerçevesi, standart sürümde 3,3 mm H2O statik basınç ve 77,4 CFM hava akışı ile yüksek soğutma performansı. Her tür iş yükü için en uygun soğutmayı sunan ultra geniş RPM aralığı ile PWM kontrolü. Çerçevenin yan tarafında ayarlanabilir bir desenden ve 8+8 çift katmanlı LED dizisinden oluşan, kişiselleştirilebilir estetik görünüm. Çeşitli PC sistemlerine uyum sağlaması için standart ve ters biçimde yerleştirme imkanı, siyah ve beyaz renk seçenekleri.

ASUS, her açıdan olağanüstü hava akışı ve gösterişli bir estetik sunan TUF Gaming TR120 ARGB kasa fanlarını Türkiye’de satışa sundu.

Her sistem için harika soğutma

Yeni nesil iyileştirmeler, TUF Gaming TR120 ARGB fanların soğutma gücünü artırıyor. Yeniden tasarlanan ekstra geniş fan kanatları şimdi önceki nesle göre %12’ye kadar daha kalın olan 28 mm’lik bir çerçeve içine yerleştirildi. Bu unsurlar bir araya geldiğinde hava akışını 77,4 CFM’ye ve statik basıncı 3,3 mmH2O’ya kadar artırıyor. Zorlu bir iş yüküyle uğraşılırken, bu 120 mm fanlar bir sistemin ihtiyaç duyduğu sabit soğutucu hava akışına sahip olmasını sağlıyor. TUF Gaming TR120 ARGB kasa fanları performans göstermeye hazır olmalarının yanı sıra sessiz çalışacak şekilde üretildi. Bu fanlar en fazla 29 dB(A) gürültü çıkarıyor. Oyunun heyecanlı anlarında, kullanıcıların bunları duyması pek olası değil.

Her açıdan rafine görünüm

Standart kasa fanları panoramik bir kasada hava girişi olarak kullanıldığında, kullanıcılar yalnızca yanlarını ve arkalarını görebildikleri için her zaman istenildiği bir şekilde sergilenemez. Bu da yapısal destekler, kablolar ve motorun görünür kısımları gibi unsurların, RGB LED aydınlatma ve öne bakan süslemeler yerine ön ve merkezde yer alması anlamına gelir. Bu sorunu çözmek için, TUF Gaming TR120 ARGB fanlar hem standart hem de ters hava akışlı sürümlerle geliyor. Sonuç olarak, kullanıcılar kasalarının içine baktıklarında, ister soğuk havayı içeri çeksin ister sıcak havayı dışarı çıkarsın, fanlarının ön tarafını görebiliyor. Bazı rakip ters hava akışlı fanlar estetik kaygıları giderse de standart hava akışlı muadillerine göre çok daha düşük hava akışı performansı sunuyorlar. Ters hava akışlı TUF Gaming TR120 ARGB fanlar ise 76,3 CFM hava akışı ve 2,75 mmH2O statik basınç sunarak standart hava akışlı kardeşlerinin soğutma gücünün çoğunu koruyor.

Her tarafta özelleştirilebilir aydınlatma

Yenilenen estetik tasarımıyla TUF Gaming TR120 ARGB fanlar, panoramik sistemlere veya kasa fanlarına bir bakıştan daha fazlasını sunan herhangi bir bilgisayara doğal olarak uyumlu hale geliyor. ARGB aydınlatma efektleri, her fan kanadından ve çerçeveden eşit şekilde ışık yayan 8+8 çift katmanlı LED dizisiyle destekleniyor. Kasalardaki kurulum noktaları genellikle kasa fanının yan tarafının gösterilmesine neden olduğu için TR120 ARGB, çerçevesindeki yarı saydam paneller aracılığıyla ışık gösterisini yan tarafa da taşıyor. Her iki taraftaki farklı desenler, kullanıcıların bunları bitişik fanlarla nasıl hizaladığına bağlı olarak göz alıcı şekillerde birbirini tamamlıyor ve bir bilgisayarı kişiselleştirmek için eğlenceli bir yol sağlıyor.

Ciddi soğutma, ciddi tarz

İster standart veya ters hava akışlı modellerle göz alıcı ve yüksek performanslı fanlardan oluşan bir filo gerektiren panoramik bir kasada bir bilgisayar inşa edin, ister standart bir bilgisayarı mükemmel hava akışı ve statik basınç sağlayan ARGB fanlarla donatın, yeni TUF Gaming TR120 ARGB fanlar her tür kullanım senaryosuna hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir