30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Dijital Platformlar

Marvel hayranlarına müjde: Groot dizisinin tarihi belli oldu!

Guardians of the Galaxy ekibinin renkli karakterlerinden biri olan Groot dizisinin yayın tarihi belli oldu. Marvel hayranları bu habere çok sevindi.

Marvel evrenin en renkli karakterlerinden olan ve sadece tek bir repliği ‘I am Groot – Ben Groot’um’ ile bilinen sevimli ağaç adamın dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Ülkemizde de 14 Haziran tarihi itibariyle faaliyetlerine başlayacak olan Disney+ platformunda yayınlanacak olan Guardians of the Galaxy ekibinin sevimli üyesinin mini dizisi 10 Ağustos tarihinden itibarin yayında olacak.

I am Groot isimli dizinin aynı zamanda bir afişi yayınlandı. Dizinin Türkiye’de de eş zamanlı olarak yayına girip girmeyeceği bilinmiyor. Ancak platformun ülkemize yeni giriş yaptığı düşünüldüğünde bu tarz içerikleri Türkiye’de de yayınlamasının faydasına olacağı görülüyor.

Dizinin konusu ise şimdilik belli oldu. Animasyon türünde olacak mini dizinin çok büyük bir derinlik ve karakter zenginliği taşımayacağı düşünülüyor. Yine de serinin ve Groot hayranlarının bu diziyi beğenmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir