21 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Akıllı Saat

Huawei Watch GT 3 Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat Türkiye pazarında satışa sunuluyor. Daha önce yine bu sayfalarda haberini gördüğünüz akıllı saat resmi olarak Türkiye pazarında satışa çıkarıldı. Huawei tarafından Bodrum’da düzenlenen özel bir lansmanla tanıtılan akıllı saat ile beraber marka bu alanda çok daha fazla yatırım yapacağının duyurusunu da yaptı.

Huawei giyilebilir teknoloji alanındaki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Marka 43 ve 46 mm çerçeve boyutuna sahip yeni akıllı saati Watch GT 3 Pro’yu Türkiye’de satışa sunuyor.

46 mm çerçeveye sahip olan modelindeki akıllı saatin gövdesi titanyum malzemeden üretilmiş. Bu modelin Deri, Spor ve Titanyum olmak üzere 3 farklı kayış seçeneği bulunuyor. 43 mm model ise seramik ve deri olmak üzere iki farklı kayış seçeneği ile satılacak.

Yeni akıllı saat markanın daha önceki modellerinde olan birçok özelliğe sahip: Kalp ritmi, stres, uyku, kadınların özel günlerinin takibi ve daha fazlası. Bunlar ek olarak saatte özel bir dalış modu da bulunuyor. Bu sayede dalınan bölgedeki derinlik, konum, dalış süresi gibi değerler takip edilebiliyor.

Watch GT 3 Pro

EKG özelliği

Akıllı saat aynı zamanda EKG özelliğine de sahip. Bu sayede kalp ritmi ile ilgili detaylı bilgiler de verebilen saat, telefon görüşmesi de yapabiliyor. 100’den fazla egzersizi de takip edebilen akıllı saatin 46 mm sürümü için pil ömrü ise 14 güne varabiliyor. Kablosuz şarj desteği bulunan Huawei Watch GT 3 Pro bu sayede kutusundan çıkan özel şarj adaptörü olmadan da kablosuz bir şarj pedi ile şarj edilebiliyor.

Huawei Watch GT 3 Pro Türkiye fiyatları

Akıllı saatin 46 mm ve Deri ya da Silikon kayışlı sürümünün Türkiye fiyatı 5.499 TL olarak açıklandı. Bu rakam Titanyum olan kayışlı sürümde ise 7.499 TL’ye çıkıyor. Saatin 43 mm olan sürümünün fiyatı ise Deri kayış için 6.499 TL, Seramik kayış sürümü için ise 8.499 TL olarak belirlendi.

Akıllı saat 24 Mayıs tarihinden itibaren Türkiye pazarında satışa sunuluyor. Lansmana özel kısa süreli hediyelerle birlikte satılacak akıllı saatlerle ilgili detayları Huawei resmi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Huawei Watch GT 3 Pro

 • 1.43 inç AMOLED ekran (46 mm için)
 • 1.32 inç AMOLED ekran (43 mm için)
 • 100 farklı sportif egzersiz desteği
 • Dalış takip özelliği
 • 14 güne varan pil ömrü
 • Uyku, stres, kadınların özel günleri ve kalp ritmi takibi
 • Telefon görüşmesi özelliği
 • 30 metreye kadar su altında kullanılabilme
 • Seramik gövde
 • Kablosuz şarj desteği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir