20 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Hepsiburada Premium bedavaya geliyor!

Hepsiburada Premium servisinden bahsetmek istiyorum. Hepsiburada’nın geliştirdiği bu yeni serviste 25 TL üzeri siparişlerinizde kargolarınız bedava oluyor. Evet yanlış duymadınız alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Ayrıca bence servisin en önemli faydası hediye BluTV aboneliği. Birçok dizi ve filmle beraber televizyon kanallarının canlı yayın akışlarını bu platform üzerinden takip edebiliyorsunuz. Sadece bu avantaj için bile üye olması gerekilen bir servis bence. Premium hizmetinin bir diğer avantajı ise alışverişlerde yüzde 3 Hepsipapel kazanma fırsatı sunuyor olması. Bu da ciddi bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Yani yaptığınız alışverişlerde Hepsipapel kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu Hepsipapelleri bir sonraki alışverişlerinizde kullanarak tasarruf edebilirsiniz.

Premium servisine üye olanlar ek olarak mobilya aldıklarında ücretsiz montaj hizmetinden de faydalanabiliyorlar. Ayrıca çağrı merkezine öncelikli bağlanma, randevulu teslimattan ücretsiz faydalanma, alışveriş iadelerini kapıdan ücretsiz yapma, otomobil lastiği aldığınızda kapınızda ücretsiz montaj gibi hizmetlerin de olduğunu belirteyim.

Elbette Hepsiburada Premium servisinin avantajları bunlarla sınırlı olmayacak. Önümüzdeki dönemde farklı marka işbirlikleri, yeni fırsatlar ve kampanyaların da geleceğini belirteyim.

Ayda sadece 9.90 TL vererek az önce anlattığım avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sadece BluTV aboneliğinin 34,90 TL olduğu düşünüldüğünde ödediğiniz tutarı ilk aydan itibaren fazlasıyla geri alabildiğinizi söyleyebilirim. Diğer fırsatları da hesaba kattığınızda Hepsiburada Premium hizmetini ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren kendini amorti ettiğini görüyorum.

Anlatması benden denemesi ve kullanması sizden. yıllık abonelik şartının olmadığı Hepsiburada Premium servisini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Özgür Çetin (@ozgurcetin)’in paylaştığı bir gönderi

Hepsiburada Premium hizmetinin detaylarına burada yer alan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

administrator
20 yılı aşkın zamandır içerik üreten teknolojik kişilik. Aynı zamanda uruninceleme.net sitesinin kurucusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir