13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Binance Türkiye, Bitcoin Pizza Günü’nü kutladı

Dünyada bitcoin ile gerçekleştirilen ilk alışverişin onuruna her yıl düzenlenen Bitcoin Pizza Günü’nü tüm dünyada çeşitli etkinliklerle kutlayan Binance, Türkiye’de de İstanbul ve Ankara’da öğrenciler ve kullanıcılarıyla biraraya geldiği pizza etkinlikleriyle kutladı.

Etkinliklere 300’den fazla kripto finansal okuryazarı katıldı. İstanbul’da “altcointurk Cafe”de düzenlenen etkinlikte kriptopara ile ilgilenenler bir araya gelirken, Ankara’da gerçekleştirilen etkinlikte Web3 Derneği kurucusu Buğra Ayan katılımcılar ile “Bitcoin Pizza Günü” hakkında sohbet etti.

Bitcoin Pizza Günü, Türkiye’de Binance tarafından gerçekleştirilen yüz yüze buluşmaların yanı sıra, özel webinar ile de kutlandı. 22 Mayıs tarihinde düzenlenen online etkinlikte Koin Bülteni Kurucu Ortağı Fatih Taşdemir, Kripto Teknik Kurucuları Altuğ İşler ve Oytun Es’in yanı sıra Binance Türkiye Büyüme ve Pazarlama Yöneticisi Ali Serdar Kuşçu da konuşmacı olarak yer aldı.

Binance bu yıl ayrıca, Bitcoin Pizza Günü onuruna tüm dünyadan kullanıcıların katılabileceği dev bir kampanya da düzenliyor. Buna göre çeşitli kriterleri yerine getiren tüm kullanıcılar, bir yıl boyunca pizza siparişi bedeline karşılık gelen miktarı Bitcoin olarak kazanma şansına sahip olabilecekler.

5 Haziran’a kadar sürecek kampanyada çekilişe katılmak için Pizza Shop rozetini kazanmak için yerine getirilmesi gereken şartlar şöyle:
• 50 USDT veya üzeri BTC/USDT alım işlemi yapmak
• En az 50 USDT değerinde para yatırmak
• Binance P2P aracılığıyla en az 50 USDT değerinde para yatırmak.
• En az bir yakınını Binance hesabı oluşturması ve kimliğini doğrulaması için yönlendirmek.
• Topla ve Kazan sayfasını #BinancePizza etiketiyle sosyal medya hesaplarında paylaşmak

Kampanyanın detaylarına https://www.binance.com/en/blog/community/celebrate-bitcoin-pizza-day-2023-with-binance-120300752122044026 sayfasından ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir