28 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 7 satışa sunuldu. İşte Türkiye fiyatı!

Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik Türkiye pazarında da satışa sunuldu. İşte bilekliğin Türkiye fiyatı ve özellikleri.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve kendi kategorisinin muhtemelen en çok satılan modeli olan Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik Türkiye’de de satışa sunuldu.

Türkiye fiyatının herkes tarafından merak edildiği akıllı bilekliğin global lansmanı ise henüz yapılmadı. Öte yandan Hepsiburada üzerinden bu yeni model satılmaya başlandı bile. Akıllı bilekliğin Türkiye fiyatı 899 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu akıllı bilekliğin NFC özellikli ikinci bir sürümü daha bulunuyor. Ülkemizde satılan sürüm NFC özellikle olan değil.

Akıllı bilekliğin özelliklerine baktığımızda ise 1.62 inçlik AMOLED bir ekran bizleri karşılıyor. Bu ekranın çözünürlüğü ise 192 x 490 piksel. Ekran parlaklık değeri ise 500 nit olan bilekliğin ekranın piksel yoğunluğu ise 326 PPI.

180mAh kapasitesinde bir pili bulunan bileklik, 15 günlük pil ömrü sunuyor. Birçok sportif egzersizi takip edebilme özelliği ile gelen akıllı bilekliğin hem Android hem iOS işletim sistemleriyle uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Uyku ve kalp ritmi gibi konularda takip yapabilen Xiaomi Mi Band 7, 13.5 gram ağırlığı ile adeta varlığını unutturacak bir model olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı bileklik önceki sürüme göre büyütülmüş bir ekran ve daha fazla egzersizi takip edebilme özelliği ile çıkıyor. Türkiye fiyatı benzerlerine yakın bir noktada olan bilekliğin markanın hayranları tarafından beğenileceğini düşünüyoruz.

Akıllı bilekliğin diğer detaylarını görmek ve satın almak için buradaki linki kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir