24 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

Sony yeni PlayStation Plus Türkiye fiyatını açıkladı

PlayStation Plus abonelik sisteminin Türkiye fiyatları belli oldu. Xbox Game Pass benzeri abonelik sisteminde aylık bir ücret karşılığında oyunlar oynanabilecek.

Oyun dünyasında rekabeti belirleyen etkenlerden biri haline gelen ve Microsoft’un Xbox platformunun elini güçlendiren bir özellik olan Game Pass7in bir benzeri Sory PlayStation’a da geldi. Markanın PlayStation Plus hizmeti yenilendi ve aylık abonelik servisine döndü.

Buna göre PlayStation Plus 22 Haziran tarihinde değişiyor ve PlayStation Now ile birleşiyor. Yeni PlayStation Plus ile sunulan üç farklı üyelik planından birini seçebilir ve yüzlerce yeni ve klasik oyunun yer aldığı çeşitli avantajlarla oyun kütüphanelerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kullandıkça aylık ödeme yapılan yeni sistemde üç aylık ve yıllık olmak üzere farklı paketler bulunuyor.

Abonelik sisteminde PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra ve PlayStation Plus Deluxe olmak üzere üç temel paket yer alıyor. her bir paketin ise aylık, üç aylık ve yıllık paket seçenekleri bulunuyor.

PlayStation Plus Essential paketinde avantajları ve fiyatlar aşağıdaki gibi oluştu:

Çevrimiçi çok oyunculu modlar, her ay indirebileceğiniz iki PS4 ve bir PS5 oyunu, özel indirimler ve daha fazlası gibi temel özelliklerle PlayStation deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın.

1 aylık üyelik 40,00 TL / 3 aylık üyelik 100,00 TL / 12 aylık üyelik 240,00 TL

PlayStation Plus Extra paketinde avantajlar ve fiyatlar aşağıdaki gibi oluştu:

Hem tüm PlayStation Plus Essential avantajlarının keyfini çıkarın hem de yüzlerce indirilebilir PS4 ve PS5 oyununun yer aldığı Oyun Kataloğu ile inanılmaz bir oyun deneyimi dünyasının kapılarını aralayın.

1 aylık üyelik 60,00 TL / 3 aylık üyelik 165,00 TL / 12 aylık üyelik 400,00 TL

PlayStation Plus Deluxe paketinde avantajlar ve fiyatlar aşağıdaki gibi oluştu:

Diğer planlarda sunulan PlayStation Plus avantajlarına ek olarak oyun deneme sürümlerine sahip olun ve Klasikler Kataloğu’ndaki geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkan kült oyunlara erişin.

1 aylık üyelik 70,00 TL / 3 aylık üyelik 190,00 TL / 12 aylık üyelik 460,00 TL

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir