28 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

OPPO Türkiye’den çekiliyor mu?

OPPO Türkiye

Son günlerde ülkemizdeki teknoloji pazarında faaliyet gösteren OPPO markası ile ilgili bazı iddialar yayılmaya başladı. İddialar arasında markanın Türkiye’den çekileceği ve hatta genel müdürün ülkeyi terk ettiği gibi ilginç yorumlar da vardı. OPPO ürünlerini inceleyen biri olarak bu iddiaları sizler için araştırdım. Öğrendiğim bilgilere göre OPPO markası Türkiye’de yeniden yapılanmaya gidiyor. Bu süreçte marka hakkında bazı dedikodular da ortaya atıldı. Zaman zaman kanalımda OPPO ürünlerini de inceleyen biri olarak markaya yakın kaynaklardan edindiğim bilgileri kendi yorumlarımla birleştirip bu videoyu hazırladım.

Türkiye’de telefon üretim fabrikası da bulunan marka ile ilgili bilgileri ve son durumu videoda detaylı bir şekilde anlattım. Ülkemizde telefon ve kulaklık gibi ürünleri satılan markanın akıbeti hakkında merak edilenlerin yanıtlarını videoda bulacaksınız. Sizin de konuyla ilgili bilginiz ve fikriniz varsa yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak hazırladığım videoyu YouTube kanalımda yayınladım. Bu videoyu aşağıda görebilirsiniz:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

administrator
20 yılı aşkın zamandır içerik üreten teknolojik kişilik. Aynı zamanda uruninceleme.net sitesinin kurucusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir