13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Infinix’in yeni NOTE Serisi JBL’in ses kalitesiyle gelecek

Global mobil teknoloji markası Infinix, JBL kalitesini NOTE Serisi’ne getireceğini duyurdu.

Infinix, 5-8 Ocak’ta Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2023’te JBL tarafından geliştirilen bir ses sistemine sahip telefon prototipini tanıttı. Infinix, bu yıl Mayıs ayında tanıtılacak yeni NOTE Serisi ile birlikte JBL sesini oyun ve müzik meraklılarına erişilebilir fiyatlarla sunacak.

JBL dokunuşuna sahip ilk telefonlar Mayıs ayında Güney Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Latin Amerika, Doğu Avrupa dahil olmak üzere küresel pazarlarda kendine yer bulacak. Mayıs ayını takip eden yakın bir dönemde yeni NOTE Serisi Türkiye’de de satışa sunulacak.
Kristal netliğinde ses kalitesi

Infinix ve JBL’in ilk iş birliğiyle birlikte JBL’in ses özellikleri akıllı telefonlara standart olarak gelecek. JBL, Infinix ile birlikte çalışarak ses parametrelerini DTS’e dahil etti. Bu iş birliğiyle akıllı telefonun kristal netliğinde ses kalitesi sunması sağlanacak. Infinix, bu iş birliğiyle tüketicilere mümkün olan en iyi ses deneyimini, erişilebilir fiyatlarla sunmayı hedefliyor. JBL ortaklığıyla oyun ve müzik meraklılarını daha kaliteli bir ses deneyimi bekliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir