12 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Aksesuar

Logitech Sight toplantı deneyimini yeni bir boyuta taşıyor

Logitech tarafından geliştirilen yapay zeka destekli masaüstü kamerası Sight, uzaktan çalışma sisteminde fark yaratıyor.

Geliştirdiği son teknoloji ürünleriyle çalışma hayatnı kolaylaştıran ve kullanıcı deneyimini ileri boyuta taşıyan Logitech, yapay zeka destekli ve çoklu kamera sistemiyle birlikte de çalışabilen masaüstü kamerası Sight’ı duyurdu. Hibrit çalışma düzenine büyük katkılar sağlayacak olan ürün, toplantı katılımcılarının en iyi perspektif ile kullanım yapabilmelerini sağlıyor. Rally Bar veya Rally Bar Mini ürünleriyle birlikte çalışabilen Logitech Sight, istenilen yeri konferans salonuna dönüştürmeyi kolaylaştırıyor.

Çalışanların yüzde 43’ü uzaktan çalışıyor

Hibrit çalışma modelinde çalışanların yüzde 43’ünün işlerini uzaktan yürüttüklerini belirten Logitech Video Konferans Çözümleri Genel Müdürü Scott Wharton, “Pandemi ile birlikte çalışma düzeninde birçok farklılık yaşandı. Günümüzde çalışanlar, eşit büyüklükteki alanlarda çalışmıyor. İş süreçlerinin sağlıklı bir şekilde yürümesi ve herkese adil bir deneyim sunmak için Logitech Sight’ı geliştirdik. Yapay zeka desteğiyle geliştirdiğimiz ürünümüz, Rally Bar veya Rally Bar Mini ile birlikte kullanılabiliyor ve kamera açılarının bütün katılımcılar için daha elverişli olmasını sağlıyor. Yıllara yayılan araştırmalarımız ve müşteri geri bildirimleri sayesinde ölçek bağımsız bütün kurumlar için kullanılabilir bir çözüm geliştirdik.” dedi

Alternatif bakış açılarıyla toplantılar kolaylaşıyor

Yapay zeka desteğiyle birlikte gelen masaüstü kamerası Logitech Sight, Rally Bar veya Rally Bar Mini sistemiylebirlikte kullanılarak ses ve videonun daha geniş alana yayılmasını sağlıyor. Çift 4K kamerası ve yedi hüzmeleme mikrofonu bulunan Sight, konuşmaların en doğal şekilde karşı tarafa aktarılmasını mümkün kılıyor. Katılımcıların konferans odasındaymış gibi hissiyatlarını arttıran ürün, yapay zeka sayesinde yüz yüze etkileşime yakın bir deneyim sunuyor. Microsoft Teams, Zoom ve Google Meet gibi önde gelen video konferans platformlarıyla entegre olan Sight, Zoom Smart Gallery ve Microsoft Teams dinamik görünümü gibi toplantı düzeni özelliklerini kullanmayı kolaylaştırıyor.

Kolay kurulum ve kullanım imkanı tanıyor

Entegre kablo yönetimi ile kolay bir kurulum imkanı sunan Logitech Sight, esnek ve ölçeklenebilir yapısıyla IT iş süreçlerini de kolaylaştırıyor. Bulut tabanlı bir arayüz olan Logitech Sync ile cihaz izleme, güncelleme ve sorun gidermeye olanak tanıyan ürün, basit bir yönetim şekli sunuyor.

Yenilikçi teknoloji sayesinde her yerden kolaylıkla çalışmak mümkün oluyor

İstenilen her yerden kolaylıkla çalışabilmeye imkan tanıyan Logitech Sight, yenilikçi teknolojisi sayesinde herkesin eşit düzeyde uzaktan toplantılara katılabilmesine yardımcı oluyor. Çalışanların hayatını kolaylaştırmasının yanı sıra geri dönüştürülmüş plastikler kullanılarak üretilen Sight, Logitech’in sürdürülebilirlik yaklaşımını da temsil ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir