17 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
Akıllı Saat

Huawei Watch Fit 2 Türkiye pazarına geliyor!

Huawei Watch Fit 2 akıllı saati Türkiye pazarına da gelecek.

Huawei markasının saat benzeri bilekliği olan Watch Fit güncelleniyor. Huawei Watch Fit 2 ismiyle satışa sunulması beklenen yeni modelle ilgili detaylar netleşmeye başladı.

18 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılması beklenen akıllı saatin daha büyük bir ekran, 10 günlük pil ömrü ve geliştirilmiş egzersiz modlarına sahip olması bekleniyor.

Huawei Watch Fit modeli 2020 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmüştü. Aradan geçen 2 yılda geliştirilen yeni sürüm 1.74 inçlik 336 x 480 piksellik bir ekranla geliyor. Harmony OS işletim sistemi ile gelmesi beklenen akıllı saatin uyku, kalp ritmi ve stres takibi gibi özelliklerinin olacağını düşünülüyor. Ek olarak akıllı saat 100’den fazla sportif egzersizi takip edebiliyor.

292 mAh kapasitesinde bir pili olması beklenen Huwaei Watch Fit 2’nin Active, Classic ve Elite olmak üzere 3 farklı sürümünün olacağı düşünülüyor. Bu sürümlerin farkı ise kayışların plastik, deri ya da metal olmasına göre değişiyor.

Henüz net olmamakla beraber Huawei Watch Fit 2’nin Avrupa fiyatının 150 Euro olacağı düşünülüyor. Elbette bu bilgiler kesin değil. Ayrıca bu yeni akıllı saatin Türkiye pazarında da satışa sunulmasına kesin gözle bakılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir