30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Herkes için oyun monitörü: 24G4XE ve 27G4XE

Dünyanın önde gelen gaming monitörü1 ve IT aksesuvar markalarından AGON by AOC, büyük beğeni toplayan AOC GAMING portföylerindeki G4 serisine son katılan, 23.8 inçlik (60.5 cm) 24G4XE ve 27 inçlik (68.6 cm) 27G4XE modelleri ile karşınızda. Bu sene piyasaya çıkartılan yeni G4 serisi, çarpıcı, ilhamını hayalet uçaktan alan tasarımı ve yüksekliği ayarlanabilen, Full HD modeller 24G4X ve 27G4X, aynı zamanda da QHD modeli Q27G4X ile şimdiden piyasada.
En yüksek fiyat olmaksızın, yüksek performans arayan çekirdek gamer kitlesine yönelik hazırlanmış 24G4XE ve 27G4XE, temel bir ayak tasarımı ile sade alternatifleri temsil ederken 180 Hz yenileme hızı ve 1 ms GtG’ye kadar çıkabilen tepki süreleri gibi yüksek performans özelliklerini de koruyor. Bu da, yeni G4 modellerini anlamlı ölçüde daha erişilebilir kılarak rekabetçi düzeydeki gaming deneyimleri talebini daha cazip bir fiyat noktasına taşıyor.

Sürekli entegrasyon, bitmeyen sürükleyicilik: AOC GAMING 24G4XE ve 27G4XE modellerinin 3 taraftan da çerçevesiz tasarımı, geniş, çoklu monitör kurulumları için mükemmel.

G4 serisi – giriş düzeyinde fiyat, yüksek düzeyde performans

AGON by AOC’nin, bu yıl duyurusu yapılan G4 serisi monitörleri, yüksek performansları ve sıradışı değerleri için büyük beğeni toplayan önceki, ödüllü G2 modellerinin yerine geçen en son modeller. Siyah, yeni ve şık bir tasarıma sahip, bir hayalet uçağın keskin açılarından ilham alan G4 serisi gövdesinin hem içinde hem de dışında güncellemelere sahip, ancak bir yandan da harika değer önermesini de koruyor. 144/165 Hz modellerinden yükseltilen, AOC GAMING portföyündeki yeni temel modeller, sahip oldukları 180 Hz yenileme hızıyla, hareket netliğini ve akıcılığı artırıyor. Sağlıklı bir duruş ve kullanılabilirlik sağlayan, yüksekliği ayarlanabilen ayaklar ile donatılmış hem önceki FHD modelleri 24G4X ve 27G4X, hem de QHD Q27G4X, ilk andan itibaren oyunculara tam bir paket sunuyor.

24G4XE ve 27G4XE modelleri ile önceki iki model arasındaki temel fark, genel maliyeti azaltırken bir yandan da temel ergonomik gereksinimleri karşılayarak eğme ayarı sunan (-5/23°) basitleştirilmiş ayak. Optimum görüntüleme yüksekliği için başka ayar araçlarına (ayarlanabilir masalar ya da monitör kolları) sahip kullanıcılar için, yeni 24G4XE ve 27G4XE seriyi, muhteşem bir fiyatta, daha basit ayaklar ile tamamlıyor.

Çekirdek oyun için keskin, akıcı görseller

Hem 24G4XE hem de 27G4XE sırasıyla 23.8 inç ve 27 inç ekran ölçülerine sahip, yüksekliği ayarlanabilir kardeşlerinin takdir toplayan özelliklerini muhafaza ediyor. Her monitörde, pürüzsüz, akıcı bir oynanabilirlik için hızlı mı hızlı 180 Hz bir yenileme hızı ve 1 ms GtG’ye çıkabilen tepki süresi ile tamamlanan, keskin, Full HD (1920×1080) çözünürlük sunan bir Hızlı IPS paneli var. 300 nit parlaklık, 1000:1 kontrast oranı ve HDR10 desteği ile bu monitörler, geniş bir oyun yelpazesinde capcanlı görseller sunuyor.

Çok yönlülük ve sürükleyicilik için

Çok yönlülük düşünülerek tasarlanan her iki model de, çoklu monitör kurulumları için ideal olan, 3 taraftan da çerçevesiz bir tasarıma sahip. Daha fazla esnekliğe gereksinim duyan oyuncular için ise, her iki monitör de kişiselleştirilmiş yükseklik ve açı ayarı sağlayan monitör kollarının takılmasına izin veren, VESA 100×100 montaj kapasitesi ile donatıldı. Adaptive-Sync desteği, değişken kare oranlarında akıcı, yırtılma ve tutukluluk olmadan bir performansı garantileyerek bu monitörlerin her tür gaming cephanesinde, zorlu bir müttefik olmasını sağlıyor. Ayrıca yeni, sezgisel OSD menüsü ve hafif G-Menu yazılımı da oyun odaklı modlar ve Smart Crosshair (Akıllı Artı Gösterge) ya da Shadow Control (Gölge Kontrolü) gibi özellikler sunuyor.

Üstelik her iki modelde de bulunan 2x HDMI 2.0 and 1x DP 1.4 girişleri ve toplam bir multimedya deneyimi için 2x 2W hoparlörler ile konektiviteden de ödün verilmiyor. Bu özellikler, 24G4XE ve 27G4XE monitörlerinin yalnızca modern gaming taleplerini karşılayabilmelerini değil, aynı zamanda da farklı eğlence ihtiyaçlarında ve günlük görevlerde de çok yönlü olabilmelerini sağlıyor.

Fiyatlandırma ve piyasaya çıkış

AOC GAMING 24G4XE ve 27G4XE modelleri, 3 yıl garanti ile sunuluyor ve Mayıs sonundan itibaren sırasıyla KDV dahil 190 USD ve 210 USD üretici tarafından tavsiye edilen fiyattan piyasada bulunabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir