24 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

General Mobile’dan yeni ürün paketleri

General Mobile, teknolojinin sağladığı olanaklardan sonuna kadar yararlanmak isteyen kullanıcılarına yönelik 4 farklı paket hazırladı.

Her kullanım tercihine özel bir araya getirilen paketler, yalnızca www.generalmobile.com üzerinden ücretsiz kargo imkanıyla alınabiliyor.

Türkiye’nin yerli akıllı telefon markası General Mobile, her ihtiyaca özel, avantajlı paketler hazırladı. Her tercih ve kullanım özellikleri dikkate alınarak hazırlanan paketler iletişim ihtiyaçlarını tek seferde çözmek isteyen ve parasını en doğru şekilde değerlendirmeyi planlayan bilinçli kullanıcıları hedefliyor.

Teknolojik Paket

Teknolojiden bir an bile uzak kalamayanlara özel sunulan bu paket GM 22 Pro + GM Watch + GM Pods2 Pro + Silikon Kılıf ürünlerinden oluşuyor ve 7.136 TL yerine 6.399 TL indirimli fiyata sunuluyor. Bu paketin yıldız ürünü GM 22 Pro, 108MP yapay zeka dörtlü kamera sistemi ile tüm detayları mükemmel keskinlikte yakalamak isteyenlerin tercihi olacak. 6,78” FHD+ sınırsız ekran tasarımı ile GM 22 Pro, sanal dünyanın kapılarını da ardına kadar açıyor. Oyun dünyasının yıldızlarından 8 çekirdekli MediaTek Helio G95, HyperEngine teknolojisi ve ARM Cortex A76 çekirdeklerinin 2.05GHz hızına ulaşabilen performansı ile sürükleyici ve pürüzsüz bir oyun deneyimi sunuyor. 8GB RAM, 128GB dahili depolama ve 256GB Micro SD kart desteği ile donatılan ürün, performans konusunda da oyuncuları oldukça mutlu edecek.

Enerjik Paket

Enerjisi hiç bitmeyenlere özel olarak bir araya getirilen bu paket GM 22 Plus + GM Watch ürünlerini kapsıyor. Bu özel paket, 4.898 TL yerine 4.399 TL’den tüketiciyle buluşuyor. Bu paketin öncü ürünü GM 22 Plus, 6000mAh devasa batarya kapasitesi ile eşsiz bir güç deneyimi sağlıyor ve enerjisi bitmeyenlere sonuna kadar eşlik ediyor. Işıltılı mavi, siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı büyüleyici renge sahip GM 22 Plus, 6.78″ FHD+ sınırsız ekranıyla tasarım anlamında da farkını ortaya koyuyor.

Çalışkan Paket

Odaklanmak isteyenlere özel oluşturulan Çalışkan Paket, GM 22 + GM Pods 2 ürünlerini buluşturuyor. Bu paket 3.448 TL yerine 3.099 TL’lik fiyatıyla tüketiciyle buluşuyor. Bu paketin öne çıkan ürünü GM 22 kırmızı, altın, yeşil ve okyanus siyahından oluşan trend renkleriyle dikkat çekiyor. 6,52″ HD+ su damlası ekran teknolojisi ile parlak ve yüksek kontrastta sosyal medya taraması, film, dizi ve video içerikleri gibi multimedya kullanım alanlarında akıcı bir deneyim sağlıyor. CorePilot performans sistem verimliliği yönetimi ve 1.8GHz saat hızına ulaşan MediaTek Helio A25 işlemcisi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayarak verimli bir performans deneyimi sunuyor.

Stil Paket

Renkli kişiliğini tarzına yansıtanlara özel hazırlanan Stil Paketi, GM Watch + 3’lü Kordon Takımından oluşuyor. Bu paket de 1.068 TL yerine 959 TL fiyatla tüketiciyle buluşuyor. Bu paketin yıldızı GM Watch, gelişmiş sensörü ile nabız, kandaki oksijen, kalori takibi, uyku izleme gibi kritik sağlık parametrelerini takip ederek kullanıcılarının daha sağlıklı bir hayata adım atması için yardımcı oluyor. 12 farklı spor egzersizi sayesinde spor aktivitelerinin de anlık olarak takip edilebilmesine olanak tanıyor. GM Watch tüm Android akıllı telefonlarla entegre olmasını sağlayan GM Watch App’i ile yönetiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir