12 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Dijital Platformlar

Disney Plus çıkmadan indirim aldı!

Disney Plus üyeliği henüz Türkiye’de kullanıma sunulmadan indirim aldı. Dijital platform kısa süreliğine fiyatında indirim yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarına gireceğini duyuran Disney Plus dijital içerik hizmetinin fiyatında indirim yapıldı. Disney Plus özel bir tanışma paketi hazırladı. Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney Plus, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor.

Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney Plus aboneliğini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney Plus, standart fiyatlandırmasını ise aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi.

Disney Plus üyelerinin izleyebileceği platforma özel içerikler arasında, yapımcılığını ve senaristliğini Jon Favreau’nun üstlendiği Star Wars içerikleri “The Book of Boba Fett” ve “The Mandalorian”ın yanı sıra heyecanla beklenen “Obi-Wan Kenobi” yer alıyor. Ayrıca, Marvel Studios dizileri “Ms. Marvel” ve “Loki”, Scarlett Johansson’ın başrolünde bulunduğu “Black Widow” ve Simu Liu ve Awkwafina’nın başrollerini paylaştığı Oscar® adayı “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi” filmleri de platformda izlenebilecek yapımlar arasında bulunuyor.

Disney Plus’ta ayrıca, Engin Akyürek’in başrolünü üstlendiği ilk Türk içeriği “Kaçış”, ilgiyle izlenen yeni orijinal diziler “How I Met Your Father”, “The Dropout” ve “The Kardashians”, efsane diziler “The Simpsons”, “The Walking Dead”, “American Horror Story” ve “Lost” gibi kült dizilerin tüm sezonlarını da izleyebilecekler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir