13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Oyun

CoD: Modern Warfare 2 fiyatıyla dudak uçuklatıyor!

CoD: Modern Warfare 2

CoD: Modern Warfare 2 oyunu ile ilgili detaylı bilgiler geldi. Oyunun fiyatı ülkemiz şartlarında oldukça yüksek bir rakama sahip.

CoD serisinin en yeni oyunu olan Modern Warfare 2 ile ilgili detaylar netleşiyor. Daha önce duyurulan oyunun resmi fragmanı ve fiyatı da belli oldu.

Geliştirici firma Activision oyunla ilgili ilk fragmanı paylaştı ve gerçekten de güzel bir oyunun bizleri beklediğini gördük. Oyunun fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Öte yandan oyunun Türkiye satış fiyatı da belli oldu. Aynı zamanda oyunu isteyenler Steam üzerinden ön siparişle satın alabilecekler. Call of Duty Modern Warfare 2 ön sipariş fiyatı 699 TL olarak belirlendi. Bu rakam oyunun standart sürümünün fiyatı. Eğer Vault Edition paketini alırsanız fiyat 869 TL’ye yükseliyor.

Türkçe dil desteği bulunmayan oyun 28 Ekim 2022 tarihinde kullanıma sunulacak. Ön sipariş verenler Açık Beta sürümüne erken erişim imkanı da bulacak.

Oyunun konusu ile ilgili net bir bilgi yok. Ancak fragmandan anlaşıldığı üzere Güney Amerika’da uyuşturucu kartelleriyle yaşanan çatışmalar konu ediliyor.

Steam sayfasında aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

Call of Duty®: Modern Warfare® II ile geri dönen efsanevi Görev Timi 141 Operatörleriyle kendimizi eşi benzeri görülmemiş küresel çatışmaların ortasında buluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir