20 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
Cep Telefonu

ZTE Blade V30 Vita Türkiye’de satışa sunuluyor!

ZTE, akıllı telefonları ve giyilebilir teknoloji ürünleri ile yeniden Türkiye pazarına giriyor. Daha önce de ülkemizde bazı ürünleri satılan ZTE yeniden bu pazara giriyor. Markadan yapılan açıklamaya göre Türkiye’de ilk etapta  yeni akıllı telefonu Blade V30 Vita’yı satışa sunacak. Telefonun özellikleri arasında  6.82 inç ekran, 48 Megapiksel üçlü kamera ve 5000 mAh pil gibi özellikler yer alıyor. ZTE’den gelen basın bültenine göre telefonun fiyatı oldukça uygun olacak. Öte yandan resmi bir fiyat bilgisi de paylaşılmadı. Bu telefonun Avrupa fiyatının 200 Euro olduğunu belirtelim.

Telefonun yurtdışı sürümünde 3 GB RAM ve 128 GB depolama alanı gibi özellikler de bulunuyor. Bu model geçen yıl Temmuz ayında duyurulmuş ve bazı Avrupa ülkelerinde satışa sunulmuştu.

Blade V30 Vita ile özellikle gençlerin bir telefondan beklediği her şeyi sunduklarını belirten ZTE Türkiye Genel Müdürü Mr Liu Xinbo, “Türkiye pazarında, Türkiye’de ürettiğimiz bir modelle ilk kez yer almanın heyecanını yaşıyoruz. Bu modelimiz ile genç yaşam tarzını ve güçlü bir performansı rekabetçi bir fiyatla sunacağız. Türkiye’de geniş bir hedef kitlemiz var. Bunun yanı sıra kullandığımız teknoloji ve iş modellerimizden dolayı büyük bir avantaja sahibiz. ZTE olarak pazarda, sürdürülebilir kalıcı bir başarı yakalamak istiyoruz. Bu yüzden müşterilerimizde memnuniyet oluşturmak bizim için öncelikli hedef. ZTE’nin Türkiye’de üretilecek akıllı ve giyilebilir ürünleri ile bu topraklarda çok önemli bir marka olacağını düşünüyoruz. Bunun en önemli nedeni Türkiye’nin genç ve teknoloji ile yakın ilişkisi olan bir nüfusa sahip olması. İleri teknolojimiz, yenilikçi ürünlerimiz, şık ve renkli dizaynımız kullanıcıların dikkatini çekecek” diye konuştu.

Verilen bilgilere göre telefonun (ve muhtemelen markanın diğer ürünlerinin) Türkiye’deki dağıtımı Datagate tarafından yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir