13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Yaz tatilinin ideal yol arkadaşı: HUAWEI FreeBuds 6i

Huawei FreeBuds 6i, yaz tatilinde kullanıcıların tüm iletişim ve multimedya ihtiyaçlarını karşılayan üstün özellikleriyle, seyahatlerde ve tatil anlarında eşsiz bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. 

Huawei FreeBuds 6i, kompakt bir tam kablosuz kulaklıktan beklenecek her şeyi karşılayan akıllı teknolojisiyle yaz döneminin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmaya aday. Üstün ses kalitesi ve ergonomik yapısıyla öne çıkan FreeBuds 6i müzik, video ve iletişim ihtiyaçlarını üstün ses kalitesiyle en iyi şekilde karşılıyor.

Kesintisiz müzik deneyimi

Huawei FreeBuds 6i’nin aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği, çevredeki gürültüleri izole ederek müziğe odaklanmayı sağlıyor. Akıllı Dinamik ANC 3.0 teknolojisi, 34 farklı senaryoya göre hassas gürültü engelleme desteği sunuyor. Bu teknoloji, özel olarak geliştirilmiş algoritmalar ile gerçek zamanlı ANC modeli oluşturuyor. Böylece, en kalabalık ve gürültülü ortamlarda dahi müzik her zaman net ve kesintisiz duyuluyor. Şeffaflık modu ise çevreyle anında etkileşime geçmek için bir saniyeden kısa sürede etkin hale geliyor.

Üstün çağrı kalitesi

Kalabalık ve gürültülü ortamlarda net telefon görüşmeleri gerçekleştirilmesini sağlayan HUAWEI FreeBuds 6i, arka plandaki konuşmaları önemli ölçüde azaltarak çağrı kalitesinde de önemli bir fark yaratıyor. Uçak ve metro yolculuklarında ise gelişmiş gürültü engelleme özellikleri ile daha keyifli bir yolculuk deneyimine imza atıyor. Düşük frekanslı gürültüleri filtreleyen bu özellikler, kullanıcıların her ortamda kaliteli ses deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Uzun pil ömrü ve hızlı şarj

HUAWEI FreeBuds 6i, uzun ömürlü pil performansı ile dikkat çekiyor. Şarj kutusu ile toplamda 35 saate kadar oynatma süresi sunan kulaklıklar, tek şarj ile 8 saate kadar kesintisiz müzik keyfi sağlıyor. Ayrıca, sadece 10 dakikalık hızlı şarj ile 4 saatlik ek oynatma süresi elde ediliyor. 11 mm ultra manyetik bas sürücüsü ve LDAC HD ses codec’i ile desteklenen kulaklıklar, kristal netliğinde ses kalitesi sunuyor. Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile desteklenen bu özellikler, 14Hz’e kadar %50 daha güçlü bas sunarak, kullanıcıların müzikten maksimum keyif almasını sağlıyor.

Ergonomik ve dayanıklı 

5,4 gramlık ağırlığı ile HUAWEI FreeBuds 6i, konforlu bir kullanım sunuyor. Silikonlu yapısı sayesinde dans ederken ya da spor yaparken bile kulağınızdan düşmüyor. IP54 sertifikası ile terlemeye karşı da son derece dayanıklı olan ürün, 10 banda kadar ayarlanabilir EQ desteği ile de müzik keyfini bir adım öteye taşıyor.  Multi-EQ efektleri ile ses deneyimi, kullanıcının tercihine göre hassas bir şekilde ayarlanabiliyor. HUAWEI FreeBuds 6i, beyazın sade cazibesi, morun canlılığı ve siyahın şıklığı ile her zevke hitap eden renk seçenekleri sunuyor.

2.999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulan HUAWEI FreeBuds 6i, Huawei Online Mağaza üzerinden siyah ve beyaz renkleriyle satışa sunuluyor. Cihazı satın alanlar, 500 TL değerindeki ‘6 Ay Kayıp Kulaklık Desteği’ ve AFB6iPR kupon kodu ile 200 TL’lik indirimden de yararlanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir