13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Android TV

Xiaomi Mi TV Stick: Televizyon akıllandıran çubuk!

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick televizyonları akıllandıran minik bir çubuk olarak hayatımızı kolaylaştırıyor.

Bir televizyonunuz var ve YouTube girmek ya da Netflix, Amazon Prime ve Disney+ gibi platformları bu televizyon üzerinden izlemek istiyorsanız. Eğer televizyonunuz akıllı değilse bunu yapmak için ek bir donanıma ihtiyacınız olacak.

Günümüzde Android TV işletim sistemli birçok farklı cihaz bulunuyor. Bunlardan birini satın alarak siz de televizyonunuzu akıllandırabilirsiniz.

Bu tarz cihazlar arasında önde geleni ise Mi TV Stick. Bu ürün biraz büyük bir USB bellek boyutunda. Her türlü televizyonu HDMI girişinden bağlanan bu cihaz takıldığı televizyonları akıllı hale getiriyor.

Üzerinde Android TV işletim sistemi çalışan bu cihaz sayesinde YouTube’a girme, oyun ve uygulama yükleme, Neftlix, BluTV, Amazon Prime, Exxen ya da Disney+ gibi platformları izleme ve daha birçok işlevi hayata geçirebiliyorsunuz.

Cihaz çok küçük olduğundan her türlü televizyonun arkasına takılarak kullanılıyor. Ağırlığı sadece 28.5 gram olan Xiaomi Mi TV Stick internetin olduğu her yerde televizyonunuzu akıllı hale getiriyor.

Bu minik cihazla oyun oynayabilir aynı zamanda YouTube videolarını da izleyebilirsiniz. Bu cihazın hem Full HD hem 4K sürümü bulunuyor. Eğer televizyonunuz 4K desteğine sahipse ve yüksek çözünürlük sizin için önemliyse bu sürümü almanızı tavsiye ederiz. Televizyonunuz eski ve 4K desteği sunmuyorsa normal sürüm almanız yeterli olacaktır.

Bu tarz bir cihaz akıllı olmayan ya da yarım akıllı (yani uygulama yüklenemeyen eski nesil ) televizyonları uygulama yüklenebilir hale getiriyor. Bu tarz bir ihtiyacı olanlara tavsiye edebileceğiniz Android TV ürünlerinin Stick yani çubuk sürümleri olduğu gibi Box yani kutulu sürümleri de bulunuyor. Kutulu sürümler biraz daha kabiliyetli için çubuk olanlara göre biraz daha büyük tasarımlara sahipler.

Mi TV Stick Türkiye fiyatı ve satın alma linki

Xiaomi Mi TV Stick (normal sürüm) detaylarını göre ve satın alma linki: https://app.hps.im/d7ct/a5cpzni3

Xiaomi Mi TV Stick (4K sürümü) detaylarını göre ve satın alma linki: https://app.hps.im/d7ct/rtdr1yll

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir