30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Mobil

Xiaomi Fan Festival 2022 duyuruldu

12. Xiaomi Fan Festivali’nin teması “Her şey Xiaomi Fanları için” olarak açıklandı. İşte etkinliğin detayları ve sunulan fırsatlar.

Xiaomi Fan Festivali bu yıl da dünyanın dört bir yanındaki Xiaomi Fanları ile bağlantı kurmayı amaçlayan 30’un üzerinde pazarda heyecan verici bir dizi çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlik içeriyor.

Xiaomi bu yıl kutlamalar dahilinde fanlarını ‘Sanal Xiaomi Fan Kartı’ ile benzersiz tarzlarını ve kişiliklerini sergilemeye davet ediyor. Fanlar, hesap kimlik bilgileriyle mi.com adresinden kaydolarak kendi sanal avatarlarını oluşturabiliyor. https://event.mi.com/tr/xff2022/xiaomi-fan-card

Xiaomi, Nisan ayında Xiaomi Fan Festival vesilesiyle resmi YouTube kanallarında “Herkes için İnovasyon” başlıklı yeni bir marka bilinci oluşturma videosu yayınladı. Xiaomi, videoda inovasyona olan bağlılığının ve inancının herkesin yararına olacak şekilde devam ettiğini vurguluyor. Aynı zamanda kullanıcılara tıpkı bir arkadaş gibi gün boyunca eşlik eden çeşitli Xiaomi akıllı telefonlar ve yenilikçi AIoT ürünleri videoda yer alıyor. Xiaomi, videoyu teknolojinin yardımıyla kullanıcıları kendi mutluluklarının peşinden gitmeye teşvik eden, Xiaomi Fanları ve müşterileriyle duygusal bir bağ olarak görüyor. Video aynı zamanda markanın ve benzersiz ürünlerinin arkasındaki itici güç olan, şovun gerçek yıldızları Xiaomi Fanlarının desteğini öne çıkarıyor.

Xiaomi Türkiye de XFF kapsamında Türkiye’deki Xiaomi Fanlarına özel kampanyalar sunuyor

Xiaomi Türkiye resmi online satış kanalı mi.com/tr adresini ziyaret eden Xiaomi Fanları, satın alacakları akıllı telefonlara göre 100TL ile 800TL arasında değişen özel indirim kuponlarına* sahip olacak. Kuponlar kapsamında Redmi 9C, Redmi 9T, Xiaomi 11T ve Xiaomi 11T Pro gibi akıllı telefonlar 23 Nisan tarihine kadar indirimli alınabilecek. Ayrıca 10 Nisan tarihine kadar POCO X4 Pro 5G satın alacak Xiaomi Fanları Redmi Buds 3 Lite, Mi Wi-Fi Range Extender Pro ve özel telefon tutacağından oluşan hediye paketine de sahip olacak. Tüm bunlara ek olarak mi.com/tr adresinde satılan ekosistem ürünlerinde 1.200 TL’ye varan çeşitli indirimler de Xiaomi Fanlarının beğenisine sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir