21 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Güncel

TürkNet internet fiyatlarına zam yaptı!

TürkNet sunduğu internet hizmetinin fiyatlarına yüzde 21 oranında zam yaptı. Yapılan düzenleme bazı kullanıcıları isyan ettirdi.

İğneden ipliğe her şeye zam geldiği günümüzde internet fiyatları da sabit durmuyor. Servis sağlayıcılardan biri olan TürkNet internet fiyatlarına zam yaptığını açıkladı.

Şirket yaptığı açıklama ile aylık 139,90 TL olan internet ücretini 169,90 TL’ye çıkardığını duyurdu. Bu yeni fiyatlar 1 Ağustos’tan itibaren geçerli olacak. Öte yandan yapılan zamlar TürkNet altyapısını kullananları etkilemeyecek. TürkNet’in altyapısından kastettiğimiz ise şirketin GigaFiber altyapısı oluyor. Eğer bu altyapıyı kullanıyorsanız zamlı fiyatlardan etkilenmeyeceksiniz.

Bu fiyat artışı bazı kullanıcıları da isyan ettirdi. Zira marka daha önce yaptığı açıklamalarında fiyat artışı olmayacağını belirtmişti. Ancak bu ekonomi ile fiyat artışı olmamasının pek mümkün olmayacağı görülüyor.

Yapılan yüzde 21’lik zam konusunda siz ne düşünüyorsunuz? Aşğıdaki yorum bölümünde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

1 Comment

  • İbrahim 22 Temmuz 2022

    TurkNet’ten aldığım hizmetten memnunum. 200 TL olsa da kullanırDIM. Haziran 2023’e kadar zam yapmayacağız demişlerdi. Fakat 1 Mart – 1 Mayıs arası geçiş yapanlar zamdan etkilenmeyecekmiş. Benim gibi eski kullanıcılar etkilenecekmiş. Bu zırvalık sebebiyle uygun bir ISS bulduğumda geçiş yapacağım. Gigafiber olmadan kullanılmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir