13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Mobil

Türk Telekom tüm abonelerine 10 GB hediye ediyor!

Türk Telekom

Türk Telekom geleneği bozmadı ve abonelerine Ramazan ayında da hediye GB vereceğini açıkladı. İşte konuyla ilgili detaylar.

Geçtiğimiz yıllarda mobil operatörlerin Ramazan ayında GB kampanyaları yaptığına şahit olmuştuk. Bu Ramazan ayında da gelenek bozulmadı ve Türk Telekom tüm abonelerine ücretsiz olarak 10 GB hediye edeceğini duyurdu. Hediye edilecek GB paketi her gün 00:00 ve 06:00 saatleri arasında kullanılabilecek. Kampanyadan faydalanmak için şirketin mağazalarına gitmek ve belli bazı tanımlamaların yapılması gerekiyor. Şimdilik Turkcell ve Vodafone gibi operatörlerden benzer bir kampanya açıklaması gelmedi. Bu tarz bir açıklama geldiğinde uruninceleme.net sayfalarında detaylarını görebileceğinizi de belirtelim.

Şirketin Ramazan kampanyası ile mobil müşterilerine 10 GB internet hediye ediyor. Şirketin müşterileri, Ramazan boyunca sahuru da kapsayan 00:00-06:00 saatleri arasında hediye internet avantajıyla internette bolca zaman geçirecek. Türk Telekom, mobil müşterilerine özel Ramazan kampanyası hayata geçirdi. Bu kapsamda Ramazan süresince 10 GB internet hediye ederek, müşterilerinin sevdikleriyle iletişimine bolluk getiriyor.

Sahurda 10 GB hediye internet

Kampanya doğrultusunda şirketin bireysel faturalı ve faturasız mevcut mobil müşterileri, gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 10 GB internete sahip oluyor. 1 Nisan itibarıyla başlayacak kampanya 6 Mayıs 00:00’da sona erecek.

Ramazan’ın bereketi birlikte yaşanacak

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin herhangi bir Türk Telekom mağazasına başvurmaları yeterli oluyor. Mağazalardaki satış temsilcileri tarafından yapılacak gerekli tanımlamaların ardından müşteriler 10 GB internet avantajına sahip olabiliyor.

Türk Telekom, dijitalleşme ve mobil teknolojilerde hızla gelişmeye devam ederken mağazalarına özel kurguladığı kampanyasıyla Ramazan’ın bereketini, sıcaklığını ve samimiyetini müşterileriyle yüz yüze yaşamayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir