13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Samsung Galaxy A55 ve Galaxy A35: Yeni modeller geldi!

Samsung Galaxy A55 ve Galaxy A35 bu videona enine boyuna inceliyorum. Telefonların tüm özelliklerini karşılaştırıp önceki sürümlerle aralarındaki farkları da anlatıyorum.

Samsung Galaxy A35 modelindeki en önemli değişiklik daha önce A54 modelinde kullanılan Exynos 1380 işlemcisinin kullanılması. A55’te ise Exynos 1480 tercih edilmiş. Her iki model de ülkemizde 8 GB RAM ile satılacak. Depolama alanı seçenekleri ise128 ve 256 GB.

A55 ile ilgili önemli yenilik ise önceki sürüm A54’te 6.4 inç olan artık 6.6 inç olması. Bunun dışında A54 ile A55 arasında işlemci ve ekran boyutu hariç büyük farklar yok.

A35 cephesinde ise ana kamera 48 MP iken 50 MP’ye terfi etmiş. Wi-Fi da 5’ten 6’ya güncellenmiş. Tabi ki yukarıdaki satırlarda söylediğim işlemci güncellemesi de önemli. Önceki sürümde MediaTek DRimensity 1080 kullanılıyordu.

Samsung Galaxy A35 ya da A55 modellerinden birini almak istiyorsunuz. Ama bütçeniz de zorlansın istemiyorsunuz. Önümüzdeki dönemde kredi kartı ile taksitli ödemelerin kaldırılması gündemde olduğu için bu fırsatı değerlendirmenizi istiyorum ve Hepsiburada’nın sunduğu teklifi paylaşıyorum:

Samsung Galaxy A Serisi Peşin Fiyatına 3 Taksit Fırsatıyla Hepsiburada’da. Galaxy A Serisi, Samsung’un mükemmel teknolojisi ve kullanıcı dostu tasarımıyla Hepsiburada’da teknoloji tutkunlarına sunuluyor.

Ön siparişe özel Samsung Galaxy A Serisi Hepsiburada limitiyle, peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla sizlerle buluşuyor. Bu fırsatı kaçırmayın derim.

Bu iki telefonu satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://bit.ly/43Gzwcn

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

administrator
20 yılı aşkın zamandır içerik üreten teknolojik kişilik. Aynı zamanda uruninceleme.net sitesinin kurucusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir