24 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

realme Buds T100: Uygun fiyatlı gümbür gümbür kulaklık

realme Buds T100

realme Buds T100 özel bas güçlendirme desteği ve bazı ilginç özellikleri ile benden olumlu puan alan uygun fiyatlı bir kulaklık oldu. TWS türündeki bu uygun fiyatlı kulaklığın en beğendiğim yönü özel bas ekolayzır modu oldu. Basları güçlendiren bu modu istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz. Ayrıca kulaklık Bluetooth 5.3 teknolojisini kullanıyor. Bu sayede düşük enerji tüketimi olan kulaklığın kutusu ile beraber pil ömrü 28 saate çıkıyor.

Kulağa iyi oturan ergonomik bir tasarımla gelen realme Buds T100’de kulak pedleri çıkarılabiliyor. Ayrıca kutusundan farklı kulak boyutları için daha büyük ve daha küçük pedler de çıkıyor. Bana beyaz renk gönderildiği için videoda çok anlaşılmıyor ama siyah ve diğer renk seçeneklerinde kutu iki renkli bir tasarıma sahip. Bunu da çok beğendim.

Kulaklık realme Link isimli özel bir yazılıma kullanılıyor. Ayrıca Google’ın Fast Pair hızlı bağlantı özelliğini desteklediği için uyumlu telefonların yanında kapağını açtığınızda otomatik olarak bağlantı kurmak için gerekli menüyü açıyor. Bu da güzel bir özellik. Ayrıca Google Fast Pair desteği sayesinde kulaklığın yerini haritadan da görebiliyorsunuz.

realme Buds T100 kulaklık aynı zamanda oyunlar için düşük gecikme moduna da sahip. Bu sayede mobil cihazlarda oyun oynayanlar için ses gecikmesi sorunu da ortadan kalkıyor. Kulaklıkta telefon görüşmelerinde yapay zeka destekli bir gürültü engelleme özelliği var. Ayrıca IPX5 standartlarında suya dayanıklı. Yani su sıçramalarına karşı dayanıklı bir gövdesi var.

Ben kulaklığı fiyatına göre çok başarılı buldum. Elbette pahalı rakiplerinde bulunan gürültü engelleme, takma çıkarma algılama gibi özellikleri yok. Ama bu kategori ve fiyat skalasında zaten bu özellikleri bulmanız mümkün değil.

Kulaklıkla ilgili detaylı bilgileri YouTube kanalımda yayınlanan aşağıdaki videoda bulabilirsiniz:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

realme Buds T100
  • 10 mm Dinamik Bas Sürücü
  • Yapay Zeka destekli gürültü engelleme (çağrılar için)
  • IPX5 suya dayanıklılık
  • Google Fast Pair
  • 88 ms düşük gecikme süresi
  • Bluetooth 5.3
  • Akıllı dokunmatik kontroller
  • Rock kırmızı, Pop Beyazı, Caz Mavisi ve Punk Siyahı renk seçenekleri
  • 28 saat pil ömrü (kutu ile)
  • 400 TL

 

administrator
20 yılı aşkın zamandır içerik üreten teknolojik kişilik. Aynı zamanda uruninceleme.net sitesinin kurucusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir