24 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Muhteşem Kasım’da En İyi Teknoloji Hediyesi HONOR!

Muhteşem Cuma indirimleri ve yeni yıl yaklaşırken, HONOR eşsiz kampanyaları ile bağlantıda kalma, anıları yakalama ve teknolojinin geleceğine sahip olma imkân sunuyor. HONOR 90 olağanüstü özellikleri ve yenilikçi tasarımıyla işlevselliğin ötesinde bir hediye seçeneği oluyor.

Alışveriş serüveninin başladığı Kasım ayında, HONOR özel kampanyaları ile herkesi üst düzey teknolojiyle buluşturtuyor. Sürekli gelişen teknoloji inovasyonu dünyasında HONOR 90, olağanüstü yetenekleri ve fark yaratan tasarımının yanı sıra bu döneme özel kapmayasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. HONOR 90, 26 Kasım’a kadar 2.500 TL indirim ile kullanıcılarla buluşurken eşsiz indirimden yararlananları ayrıca HONOR farkını kulaklarında hissedecekleri Earbuds X5 Kablosuz kulaklık hediyesi de bekliyor.

Çekin ve Paylaşın;

HONOR 90, 200MP Ultra Net Ana Kamerasıyla içerik oluşturucuların her ayrıntıyı nefes kesici netlikte yakalamasını sağlıyor. Ayrıca olağanüstü Portre Modu ile göze çarpan profesyonel görünümlü portrelere ev sahipliği yapıyor. İster manzara ister portre veya makro çekimler yapın, HONOR 90 ile geleneksel akıllı telefon fotoğrafçılığını aşan olağanüstü görüntü kalitesini yakalayın!

En son teknoloji ile güçlendirilen HONOR 90, en yeni görüntü sensörlerini, gelişmiş görüntü sabitleme ve gelişmiş düşük ışık özelliklerini zarif gövdesinde barındırırken HONOR’un 5 video modu, hareketli fotoğraflar, AI Vlog Assistant ve Gürültü Azaltma Mikrofonu gibi özel Vlog özellikleriyle içeriklerinizi yepyeni bir seviyeye taşıyor. Koşullar ne olursa olsun hiçbir anı kaçırmayın ve fotoğrafçılığınızı zirvelere taşıyın!

HONOR 90, şık tasarımı ve güçlü performansının yanı sıra olağanüstü kamerasıyla fotoğrafçılık tutkunları için mükemmel hediye seçeneği sunuyor.

Üstün Ekran

3840PWM Karartma teknolojisiyle göz konforunu arttıran HONOR 90, olağanüstü ekranı sayesinde göz Yormayan bir deneyim sağlıyor.

Hem içerik üreticileri hem de teknoloji meraklıları için benzersiz bir deneyim sunan bu cihaz, son teknoloji kamera özelliklerini, çarpıcı bir tasarımı ve üstün bir ekranı bir araya getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir