30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Akıllı Saat

Mi Band 7 Pro rakiplerine korku salmaya geldi!

Mi Band 7 Pro akıllı bileklik gelişmiş özellikleriyle resmi olarak tanıtıldı.

Xiaomi’nin akıllı bileklik kategorisinin en çok satan ürünlerinden biri olan Mi Band ailesine yeni bir model daha geldi. Kısa süre önce tanıtılan Mi Band 7 modelinden sonra şimdi de Pro sürümü tanıtıldı.

Normal modele göre birçok yeni özelliği bulunan Mi Band 7 Pro, daha büyük bir ekrana sahip. 1.64 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran bu bilekliği saat formuna yaklaştırmış ve aynı zamanda daha üst düzey bir ürün havası katmış.

Akıllı bileklik uyku, stres, SpO2 ve kalp ritmi gibi artık standart hale gelen özelliklere zaten sahip. Bunlara ek olarak genelde saatlerde bulunan GPS ve NFC gibi fonksiyonları da bulunuyor. Su geçirmeme özelliği de bulunan akıllı saatin 5 ATM basınca dayanıklı.

Akıllı bileklik 117 farklı egzersizi takip edebiliyor. Pil ömrü ise 12 güne kadar çıkar akıllı bilekliğin tasarımının normal modele göre çok daha iyi göründüğünü söyleyebiliriz.

Yurtdışı fiyatı 60 dolar olarak açıklanan akıllı bilekliğin Türkiye pazarına ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor. Ayrıca ülkemizdeki satış fiyatının ne olacağı da net değil. Mi Band 7 sürümünün Türkiye fiyatının 850 TL civarında olduğu düşünülürse bu modelin fiyatının 1000 TL’nin üzerinde olacağını tahmin ediyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir