28 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Aksesuar

Logitech Signature M650 şimdi Türkiye’de!

Logitech, küçük-orta ve büyük eli olan kullanıcılar için kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan Yeni Signature M650 Kablosuz Mouse’unu Türkiye’de satışa sundu. Orta ve büyük olmak üzere iki boyutu olan farenin ayrıca sol el için özel bir model seçeneği de bulunuyor.

Logitech’in tüm kullanıcılarını düşünerek, küçük-orta ve büyük el için farklı boyutlarda tasarladığı Yeni Signature M650 Kablosuz Mouse, solak kullanıcılara hitap eden modeliyle de kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Mart ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulan, günlük iş deneyimini geliştirmek için tasarlanan kablosuz mouse, ‘’Akıllı Kaydırma Tekerleği’’ özelliği, ‘’Sessiz Tıklama’’ teknolojisi ve rahat çalışmaya imkan tanıyan kıvrımlı, konforlu tasarımıyla öne çıkıyor.

Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Yeni Signature M650 Kablosuz Mouse, akıllı kaydırma tekerleği ve sessiz tıklama teknolojisi gibi özellikleriyle kullanıcılara daha hızlı ve kolay çalışmanın anahtarını sunuyor. Sürdürülebilir tasarım yaklaşımıyla tasarlanan, kullanıcılarımızın elinin boyutuna ve tercihlerine uyum sağlayan yeni mouse’umuzun M650 modelini küçük-orta boyutlu eller için, M650 L’yi büyük boyutlu eller için ve M650 L Sol’u ise sol elini kullananlar için öneriyoruz.” dedi.

Daha Akıllı Kaydırma, Daha Az Gürültü, Daha Fazla Odak

Signature M650’nin ‘’Akıllı Kaydırma Tekerleği’’ özelliği, bir belge üzerinde çalışırken veya bir web sitesinde gezinirken çok daha kolay ve hızlı çalışmaya yardımcı oluyor. Küçük ve orta eller için tasarlanan Signature M650 M ve daha büyük boyutlu eller için tasarlanan Signature M650 L, Logitech M185 Mouse’a kıyasla tıklama gürültüsünü %90 oranında azaltan ‘’Sessiz Tıklama” teknolojisine sahip. Signature M650’nin bu özelliği online görüşmeler sırasında da kolaylık sağlıyor. Güçlü bir kablosuz bağlantıya sahip olan mouse, iki yıla kadar dayanan pil ömrü sunuyor.

Özelleştirilebilir Tuşlar

İki farklı boyutu ve solak kullanıcılar için tasarlanan seçeneği ile Signature M650, konforlu tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca rahat çalışmaya olanak tanıyor ve Logitech Options uygulaması aracılığıyla kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Mouse, yan düğmeleri, kullanıcıların geri/ileri veya kopyala/yapıştır gibi favori kısayollarına göre kolayca özelleştirilebiliyor. Açık gri, pembe ve grafit olmak üzere üç renk seçeneği bulunan mouse, Windows, Chrome, Linux, Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth ve Logi Bolt USB alıcı ile uyumlu çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir