28 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Donanım

Logi Bolt aynı anda 6 cihazı kontrol edecek!

Logitech Logi Bolt adını verdiği 6 cihazı aynı anda kontrol edebilen kurumsal dünyaya yönelik yeni ürünü tanıttı.

Logitech, düzenlediği etkinlikle kurumsal dünya için geliştirdiği ürünlerin tanıtımını gerçekleştirdi. Etkinlikte, güvenli bağlantı kriterlerini yeni bir boyuta taşıyan yeni nesil kablosuz güvenli bağlantı protokolü Logi Bolt ile tasarım, verimlilik, hız ve konforuyla iş süreçlerine değer katan yeni kurumsal ürün ailesi ile ilgili bilgi verildi.

Kurumsal hayattaki alışkanlıkların yeniden şekillenmesine öncülük eden Logitech, yenilikçi teknolojileriyle çalışma ortamlarına verimlilik katıyor. Hibrit çalışma düzeninin giderek yaygınlaşması ve kalıcı hale gelmesiyle birlikte güvenli, hızlı ve konforlu ürünlerini ihtiyaçlara uygun şekilde geliştiren Logitech, video konferans sistemlerine ek olarak, kurumsal alandaki bireysel kullanıma verimlilik katan yeni nesil kablosuz bağlantı protokolü Logi Bolt teknolojisi ve kurumsal ürün ailesiyle çözümlerini genişletiyor. Kurumsal dünyadaki beklentilere cevap olarak üretilen güvenli kablosuz bağlantı sunan Logi Bolt ve kurumsal ürün ailesi, sunduğu yüksek performans ve konforla kurumsal iş süreçlerinde üretkenliğin artmasına yardımcı oluyor. Düzenlenen basın toplantısında yeni nesil kablosuz güvenli bağlantı protokolü Logi Bolt teknolojisi ve kurumsal ürün ailesiyle ilgili çözümleri, Logitech Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Özge Keser aktardı.

Kullanıcılarına çevre birimlerinin kullanımında farklı ve üstün bir deneyim sunmak için çalıştıklarını belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, “Logitech olarak, çevre birimlerinin kullanımı ve geliştirilmesine yönelik önemli yeniliklere imza atıyoruz. Gerek bireysel gerekse kurumsal alandaki kullanımların daha iyi sonuç vermesi, performansın katlanarak artması ve bu konularda avantaj sunabilmek bizi çok mutlu ediyor. Kullanıcıların çalışmalarına, öğrenmelerine ve yaratıcı olabilmelerine katkı sağlayan ürün portföyümüzü, kurumsal iş dünyasına yönelik olarak genişletiyoruz. Yeni nesil kablosuz bağlantı protokolümüz Logi Bolt ve kurumsal ürün ailemiz sayesinde kurumsal alandaki çalışan deneyimine katma değer sunuyoruz. Yenilikçi ürünlerimizle profesyonel hayattaki çalışmaların daha verimli, eksiksiz ve güvenli olarak yürütülmesine destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kurumsal iş süreçleri Logi Bolt ile emin ellerde
Kurumsal iş süreçlerinin güvenilir bir şekilde yürütülmesine olanak sağlayan Logi Bolt, firmalara özel şifreleme kullanıyor. Kurumlarda eşleştirme yapılan Logi Bolt bağlantılı ürünler, kendi aralarında konuşabiliyor ve dışarıdan gelen tehditlerin önüne geçmeyi sağlıyor. Logi Bolt teknolojisi, rakiplerine göre sekiz kata kadar daha düşük gecikme süresi sunarken, 10 metreye kadar güçlü, güvenli ve kopmadan bağlantıda kalabilmeye olanak tanıyor. Windows, macOS, iOS, iPadOS, Linux, Chrome OS ve Android destekleri olan ürün, 6 cihazla bağlantı kurabiliyor.

Kurumsal dünyaya verimlilik katan ürünler
Kurumsal dünyadaki profesyonel kullanıcılara performans ve konfor sunan; Ergo K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye, Ergo M575 Kablosuz Mouse, MX Keys Mini Kablosuz Klavye, MX Keys Kablosuz Klavye, MX Keys Combo (MX Keys + MX Master 3), MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Anywhere 3 Kablosuz Mouse’dan oluşan kurumsal ürün ailesi, iş süreçlerini kolaylaştırıyor. Birbirleriyle uyumlu ve güvenli çalışabilen ürünler, mekan bağımsız her yerden her zaman rahatlıkla kullanılabiliyor. Üretkenliği ve kullanıcı deneyimini artıran ürünler, yüzde 50’ye varan oranda daha fazla verim, yüzde 30’a varan oranda ise daha fazla hız sunuyor.

Üst düzey ergonomik ürünler: Ergo Serisi
Bilgisayar başında uzun süreler geçirenlerin vazgeçilmezi olan Ergo K860 Klavye ve Ergo M575 Mouse, el kaslarında daha az zorlanma ve bileğe daha fazla destek sağlamak için tasarlandı. Profesyonel çalışanlara üst düzey konfor sunarak iş süreçlerine destek olmak için geliştirilen ürünler, tasarımdaki özgünlüğü sayesinde verimliliği de artırıyor. Bilek yorgunluğunu önemli ölçüde azaltan ürün ailesi, sağlıklı bir çalışma deneyimi sunuyor.

Profesyonellerin üretkenliğine yardımcı ürün ailesi: MX Master Serisi
MX Master Serisi ürünler, özgün yapılarıyla yüksek performans sunuyor. Benzersiz tasarımıyla verimliliği ön planda tutan kullanıcılar için geliştirilen özellikleriyle öne çıkan ürünler, üst düzey bir çok fayda sağlıyor. MX Keys Combo, MX Keys, MX Keys Mini, MX Master 3 ve MX Anywhere 3, kullanıcı merkezli, mesleklere özel deneyimler sunarken üretkenliği artırmaya yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir