24 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Bilgisayar

Lenovo’nun yeni ThinkPad dizüstü bilgisayar portföyü Türkiye’de

Lenovo, yeni ThinkPad dizüstü bilgisayar portföyünde teknolojinin sınırları zorlamaya devam ediyor. Hibrit çalışmaya güç veren üstün teknoloji yeni ürünler tasarım yoluyla gelişmiş bir güvenlik sunuyor.

ThinkPad X13 ve X13 Yoga 3. nesil ile ThinkPad L serisi dizüstü bilgisayarların üçüncü neslini kullanıcılara sunuyor. CES etkinliğinde tanıtılan en son ThinkPad X1 ve yepyeni Z serisi ile yakın zamanda duyurulan yenilikçi ThinkPad X13s ve yenilenmiş T serisinin ardından, piyasadaki en kapsamlı dizüstü iş bilgisayarı ürün gruplarından biri, ThinkPad X ve L serileriyle tamamlanıyor.

Lenovo, Barcelona’daki Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2022’de de sekiz adet yeni dizüstü bilgisayarımızı tanıtırken de tasarımlarında herkes için daha fazla bağlanabilirlik, bilgiye, iletişime ve küresel iş birliğine daha fazla erişim sunmak amacıyla yola çıktıklarını aktarmıştı. Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında tanıtılan ve büyük ilgi çeken ürünlerden biri olarak 28 saat batarya süreli, Qualcomm Snapdragon işlemcili Lenovo ThinkPad X13s ürünü öne çıkmıştı. Tanıtılan bu ürünler Türkiye’de de satışa sunulacak.

Müşterilere en iyi seçenekleri sunmak için geliştirilen ThinkPad’de, tasarım, inovasyon ve kalite prensipleri temel alınarak yola çıkıldı. Hibrit çalışmaya güç veren temel özellikleri geliştirmeye yoğunlaşan en yeni dizüstü bilgisayarlar, Dolby Voice, FHD kamera, Wi-Fi 6E1, 5G sub62 ve 4G LTE3 kablosuz WAN ile seçili modellerde batarya seçenekleriyle, taşınabilirliği hedefleyen hafiflik ve uzun pil ömrü arasında en iyi dengeyi sağlıyor.

Üçüncü nesil ThinkPad X13, X13 Yoga, plus L13, L13 Yoga ve L14 and L15 modelleri, Lenovo’nun gerçek değer yaratan bilgisayar teknolojisi sunarak “Herkes için Daha Akıllı Teknoloji” sağlama stratejisini güçlendiriyor. Marka duyurduğu ThinkPad modellerinin hoparlör muhafazası, batarya braketleri ve AC adaptörlerinde Tüketim Sonrası İçerik (PCC) olarak geri dönüşümlü plastik malzemeleri kullanarak, çevre üzerindeki etkisini azaltma çalışmalarını da sürdürüyor. Buna uygun olarak, ThinkPad dizüstü bilgisayarlar yüzde 90 geri dönüştürülmüş ve(ya) sürdürülebilir ambalaj içeriyor ve enerji tasarrufu ile çevre standartlarını karşılamak üzere ENERGY STAR sertifikalı ve EPEAT tescilli olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir