30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Tablet

Lenovo Tab M10: Uygun fiyatlı tablet!

Lenovo Tab M10

Lenovo Tab M10 uygun fiyatlı ve büyük ekranı ile günlük işlerinizi rahatlıkla görebileceğiniz güzel bir tablet bilgisayar. Uygun fiyatlı teknoloji ürünlerinin adeta mumla arandığı günümüzde tablet almak isteyenlere önerebileceğimiz uygun fiyatlı bir modeli sizler için seçtik.  Kurlar ve vergiler derken elektronik ürünlerin fiyatlarının uçtuğu günümüzde uygun fiyatlı tablet arayanlara güzel bir önerimiz var. Tüm aile fertleri ile birlikte kullanılabilecek büyük ekranlı bir tablet arayanlar bu fırsatımızı kaçırmasın.

Uygun fiyatlı tablet ürün arıyorsanız bu model tam size göre: Lenovo Tab M10 tablet bilgisayar tam size göre. 10.1 inç büyüklüğünde bu tablet 4 çekirdekli bir işlemciye, 2.4 Ghz / 5 Ghz Wi-Fi çift bant özelliğine, çift hoparlöre ve en önemlisi çocuk moduna sahip. Çocuk modu sayesinde çocuklarınız daha güvenli bir şekilde internete girecek ve hangi uygulamaları ne kadar kullanacağını siz belirleyeceksiniz.

Snapdragon 429 dört çekirdekli bir işlemciye sahip olan bu tablet bilgisayar YouTube üzerinden video izleme, Netflix ve Amazon Prime gibi dijital video platformlarını kullanma ve diğer işleriniz için yeterli performans sunuyor.

Lenovo Tab M10 özellikleri

Yüz tanıma özelliği de bulunan tabletin, bu sayede yüzünüzde açılıyor ve üst düzey bir güvenlik sunuyor. 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunan tablet bilgisayarın hem ön hem arka yüzünde kamera bulunuyor. Bu sayede Zoom toplantılarına katılabilirsiniz. 4850 Mah gücünde bir pile sahip olan bu tablet bilgisayarın Bluetooth 4.2 teknolojisi ile geldiğini de hatırlatalım.

Lenovo Tab M10 tablet Türkiye fiyatı

Tablet bilgisayarın fiyatı haberi hazırladığımız tarih itibariyle 1.749 TL idi. Bu fiyatın zamanla değişebileceğini ve kurlarla vergilerden etkileneceğini de hatırlatalım. Tablet bilgisayarı satın almak ve diğer detaylarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir