12 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Akıllı Saat

HONOR Watch GS 3 akıllı saat tanıtıldı

Watch GS 3

HONOR, beş dakikalık şarjla gün boyu, yüzde 100 dolu batarya ile 14 gün kesintisiz kullanım sağlayan yeni akıllı saati HONOR Watch GS 3’ü tanıttı.

Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR’un yeni akıllı saati HONOR Watch GS 3, sadece beş dakikalık şarjla tüm gün kullanılabiliyor. Üstelik, yüzde 100 şarj edildiğinde cihazı yaklaşık 14 gün boyunca sorunsuz kullanım da sağlıyor. Cihazın GPS’i etkinleştirdiğinde ise 30 saate kadar pil ömrü bulunuyor.

HONOR Watch GS 3, daha fazla optik sinyal yakalamak için gelişmiş 8 Kanallı PPG Kalp Atış Hızı Sensörleri ile donatılmış ilk akıllı saati olarak da öne çıkıyor.

Cihaz, kullanıcıların kandaki oksijen seviyelerini takip etmelerini sağlayan SpO2 izleme sistemine de sahip. Yapay zeka destekli çift motorlu kalp atış hızı algoritmasını desteklenen PPG Nabız Sensörü ile genel kalp atış hızını yüzde 97’nin üzerinde doğruluk oranıyla tespit edebiliyor.

Egzersiz takibini kolaylaştıran özellikler

100’den fazla farklı spor modunu otomatik olarak algılayan HONOR Watch GS 3, 85 farklı kişiye özel egzersiz ve 10’dan fazla profesyonel antrenman moduyla geliyor. Kullanıcıların spor performans kayıtlarını kolayca takip etmelerini sağlayan saatte kalp atış hızı, yakılan kalori, dayanıklılık gibi önemli veriler tüm süreç boyunca hassas bir şekilde kaydedilebiliyor.

HONOR Watch GS 3, açık hava sporları için gelişmiş konum izleme yetenekleri sunarak kullanıcıların koşu veya bisiklet rotalarını tam olarak takip etmelerine olanak tanıyor. Cihaz, eksi 20 ila 45 santigrat derece arasındaki değişen sıcaklıklara dayanabiliyor ve ayrıca 50 metre derinliğe kadar su geçirmiyor.

1,43 inç genişliğinde AMOLED ekrana sahip olan cihaz, 326 PPI çözünürlüğüyle de iyi bir görüntü kalitesi sunuyor. Sadece 44 gr. ağırlığı ve 10,5 mm kalınlığı ile ergonomik bir kullanım sunan HONOR Watch GS 3, oldukça ince ve zarif bir tasarıma da sahip

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir