28 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Honor Pad 8: Bu fiyata böyle bir tablet yok

Honor Pad 8

Honor Pad 8 tableti bu videoda enine boyuna inceliyorum. 12 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunan tablette bu ekranın çözünürlüğü ise 2000 x 1200 piksel. Gücünü Snapdragon 680 işlemciden alan bu tablette 4 GB RAM ve 128 GB depolama gibi özellikler yer alıyor.

Huawei’den kısa bir süre önce ayrılan ve yoluna bağımsız bir marka olarak devam eden Honor, Google servislerini destekleyen bir ürün gamına sahip. Yani tablet ya da telefonlarını aldığınızda (Huawei’den farklı olarak) Google hizmetlerini herhangi bir kısıtlamaya tabi olmadan kullanabiliyorsunuz.

Android 12 işletim sistemi ile gelen tablet Magic UI 6.1 arayüzüne sahip. Honor Pad 8’de öne ve arkada 5’er MP çözünürlük kameralar yer alıyor. 7250 mAh kapasitesinde pile sahip olan tablet 22.5 Watt adaptörle geliyor. Bu adaptörle tableti yaklaşık 2 saatte şarj edebiliyorsunuz.

Tabletin en önemli özelliklerinden biri ise 8 adet hoparlöre sahip olması. 4 adet bas ve 4 adet Treble hoparlör ile donatılan tabletteki ses kalitesi üst düzey. Özellikle film ve dizi izlerken bu kaliteyi çok iyi bir şekilde hissediyorsunuz.

Çok şık metal bir gövdeye sahip olan tabletin kalınlığı ise sadece 6.9 mm ve ağırlığı ise 520 gram. Oyun da oynatabilen tablet ile Asphalt ve PUGB Mobile gibi oyunları destekliyor.

YouTube kanalımda yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir