12 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Cep Telefonu

Google Pixel 7 Pro modelinin bazı özellikleri sızdırıldı

Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Google’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi: Google Pixel 7 Pro ekran özellikleri ile karşımızda. Sızdırılan ekran özellikleri Pixel 7 serisinin, Pixel 6 serisine benzer bir ekran paneliyle geleceği yönünde.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google, Pixel 7 serisini ilk kez, geçtiğimiz aylarda düzenlediği I/O etkinliğinde duyurmuştu. Şirket buna rağmen, merakla beklenen Google Pixel 7 serisi ile ilgili pek fazla bilgi paylaşmamıştı. Google, cihaz hakkında önemli bir bilgi vermese de, cihazın bu sonbaharda geleceğini açıkladı. Ayrıca cihazın yeni nesil Tensor işlemci ile geleceğini duyurdu.

Sızıntıya göre Google Pixel 7, üç farklı renk ile gelecek. Bunlar sırası ile Obsidyen, Kar ve Limon Otu renkleri. Pixel 7 Pro ise Obsidyen, Kar ve Yeşil Ses renkleriyle gelecek. Ayrıca Pixel 7, 1080×2400 çözünürlük ve 90 Hz yenileme hızına sahip olacak. Pixel 7 Pro‘nun ekranının ise 1440×3120 çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızına sahip olması bekleniyor. Ayrıca cihaz Samsung’un S6E3HC4 paneli ile birlikte gelecek.
Ayrıca daha önce sızdırılan kaynak kodlarına göre Pixel 7 Pro’nun ekranı daha parlak olacak. Kaynak kodlar incelendiğinde yeni amiral gemisinin manuel olarak kullanıcıların 600 nit parlaklığa çıkmasına imkan sunacağı görülüyordu.
Mehmet Yılmaz uzun yıllardır haber editörlüğü yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir