24 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Galaxy Watch 5 ve Watch 4 farklılıkları!

Galaxy Watch 5

Bu videoda Samsung Galaxy Watch 5 akıllı saat ailesi ile Galaxy Watch 4 akıllı saat ailesinin özelliklerini karşılaştırıyorum. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Watch 5 ailesinin ön inceleme videosunu kanalımda yayınlamıştım. Bu videoyu burada yer alan linkten izleyebilirsiniz.

Yukarıda linkini paylaştığım o videoya çok fazla yorum geldi. Bir kısmı Watch 4 sahibi olanların yaptığı yorumları dikkate alarak bu videoyu hazırladım. Bu videoda Watch 4 ve Watch 5 ailesinin modellerini karşılaştırdım. Benzer özellikler sunan bu iki akıllı saat ailesinin farklı olduğu özellikleri de var haliyle.

Videoda bu farklı ve ortak özellikle tek tek anlattım. Hazırladığım özel tablo ile her iki akıllı saat ailesinin üyelerinin özelliklerini net bir şekilde gösterdim. Eksik ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz bir bilgi varsa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin.

Bu iki akıllı saat ailesi ile ilgili en önemli farklılıklardan biri artık normal sürüm + Classic olarak yapılan isimlendirme Normal sürüm + Pro sürüm olarak yapılacak. Yani Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro olmak üzere iki farklı seçenek var artık.

Akıllı saat ailesinin bazı ortak özellikleri de var: Kullanılan işlemci, IP68 sertifikasyonu, 50 metreye kadar su altında kullanılabilme ve benzeri. Akıllı saat ailesi ile ilgili birçok bu tarz detay bulunuyor. Özellikle ilk kez Samsung akıllı saat alacaklar Watch 4 modellerinden de başlayabilir. Şu an onların fiyatları oldukça uygun bir noktada. Yeni çıkan Watch 5 akıllı saat ailesinin fiyatları ise önceki sürüme göre daha pahalı.

YouTube kanalımda yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Düzenli olarak yayınlanan videolarımı kaçırmak istemiyorsanız kanalıma abone olmayı unutmayın. Abone olmak için burada yer alan linke tıklamanız yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir