21 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Güncel

ECOVACS ROBOTICS DEEBOT T9 havayı tazeliyor

ECOVACS’ın, 9’u 1 arada robot süpürgesi DEEBOT T9 modeli havayı tazeleme konusunda sektörde bir ilk olarak dikkat çekiyor. Robot süpürgenin sahip olduğu oda spreyinde üç çeşit koku içeren ve 60 güne kadar kullanılabilen değiştirilebilir kapsüller yer alıyor.

Dünyanın önde gelen ev hizmeti robot üreticisi ECOVACS ROBOTICS’in DEEBOT T9 modeli aynı anda hem zemin temizleme hem de havayı tazeleme konusunda sektörde bir ilk olarak dikkat çekiyor. DEEBOT’un mobil sistemine bağlanan oda spreyi, kullanıcılara geleneksel temizliğin ötesinde bir süpürme ve güzel bir koku deneyimi sunuyor. Oda spreylerinin benzersiz tasarımı, küf ve evcil hayvan kokularını gidermek için kokuyu doğrudan zemine bırakırken, oda spreyi ünitesinin altındaki fan ise kokunun eşit olarak yayılmasını sağlıyor. Oda spreyinde üç çeşit koku içeren ve 60 güne kadar kullanılabilen değiştirilebilir kapsüller yer alıyor. Kullanıcılar, ECOVACS HOME uygulamasını kullanarak oda spreyini açıp kapatabiliyor ve bu sayede kullanım ömrünü uzatabiliyor.

Zemin temizliğinde mükemmel bir performans sağlayan DEEBOT T9, gerçek zamanlı engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisi TrueDetect 3D 2.0, hassas navigasyon sağlayan TrueMapping 2.0, derinlemesine temizlik yapan OZMO™ Pro 2.0 teknolojisiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcı dostu ECOVACS HOME uygulamasında bulunan 3 Boyutlu Haritalama gibi özelliklerle donatılan DEEBOT T9, her zamankinden daha güçlü, daha akıllı ve daha sessiz çalışıyor.

DEEBOT T9 her türlü engeli algılıyor ve bu engellerden akıllıca kaçınıyor. En yeni TrueDetect 3D 2.0 teknolojisi, gelişmiş engellerden kaçınma teknolojisi ve navigasyon özellikleri bir araya geldiğinde kullanıcılarına oldukça hassas bir temizlik performansı sağlıyor. TrueDetect’in algoritması, evin etrafındaki nesnelere çarpmadan sorunsuz bir şekilde süpürme ve paspaslama deneyimi sağlamak için geliştirildi.

TrueMapping 2.0 hassas gezinme özelliği ile birlikte DEEBOT T9, herhangi bir iç mekan ortamının düzenini öğrenebiliyor. Evin ana hatlarını doğru bir şekilde tanımlıyor ve temizlik rotasını kesintisiz bir şekilde gerçek zamanlı olarak ezberliyor.

OZMO Pro 2.0 Elektrikli Salınımlı Paspaslama Sistemi ile DEEBOT T9, kullanıcılara daha sessiz, daha güçlü ve daha verimli süpürme ve paspaslama özelliklerini bir arada sunuyor. T9, 3000Pa yüksekliğinde güçlü bir emiş performansına sahip. Ayrıca geliştirilmiş elektrikli salınımlı paspası, hassas moduyla dakikada 480 defaya kadar titreşerek elektronik paspasla kıyaslanabilir güce erişiyor. Her iki özellik de robot süpürgenin inatçı lekelerin üstesinden kolaylıkla gelmesini sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir